İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Erkek Terlik

Erkek terlik modelleri, evlerinizde ve dışarıda rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlayan konforlu ürünler olarak öne çıkar. Bu rahatlığı şıklık ile birleştirerek her ortama uyum sağlayacak seçenekler elde edebilirsiniz. Bu sayede birbirinden farklı erkek terlik modelleri ile dilediğiniz tarzda terliklere sahip olabilirsiniz. Kumaş ve deri gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen modeller herkesin zevkine hitap edecek tasarımlarıyla beğeni kazanır. Evinizde rahat bir şekilde dolaşmak istediğinizde veya dışarıda terlik giyerek şık gözükmek istediğinizde, erkek ev terlikleri sizin yanınızda olur. Bu ürünlerden dilediğinizi ÇiçekSepeti üzerinden kolayca sipariş edebilirsiniz. Sadece kendiniz için değil sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel ve şık terlik modelleri de bulunur. Bu farklı tasarımlara ve özelliklere sahip ürünler içerisinden zevkinize hitap edeni kolayca seçebilirsiniz.

Rahat ve İşlevsel Erkek Ev Terlikleri

Kadife, peluş, süet, ve deri gibi farklı materyallere sahip ev terliği modellerine ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip erkek ev terliği modelleri sizi rahat ettirmenin yanı sıra evde dahi şık görünmenizi sağlar. Rahat olan erkek terlik modelleri ayağınızı sıkmaz ve yumuşak yapısıyla ayağınızda yokmuş gibi hissettirir.

Ev terliklerinin ön kısımları kapalı olabileceği gibi açık şekilde de tasarlanmış olabilir. Misafirleriniz geldiğinde onlara verebileceğiniz şık tasarımlara sahip erkek ev terlikleri, kullanım alanları oldukça geniş ürünler olarak karşınıza çıkar. Sadece terlik şeklinde değil; evinizde ya da misafirliğe gittiğinizde yanınızda götürebileceğiniz katlanabilir ev babeti modelleri de bulunur. Kolayca çantanızda saklayabileceğiniz bu ev babetleri gittiğiniz her yerde sizin yanınızda olur. Çeşitli renk ve tasarımlara sahip erkek terlik modellerinden istediğinizi alabilir ve evinizde rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Erkek Terlik Modelleri

Evlerinizde giyebileceğiniz erkek terlik modellerinin yanında dışarıda size eşlik edecek terlikler bulunur. Bu terlik modelleri şık tasarımlarıyla hem bir ayakkabı giyiyormuş havası verir hem de terlik giyme rahatlığı yaşatır. Deri erkek terlik modelleri, farklı tasarımlarıyla bu şıklığı kolayca size sunar. Hakiki deri erkek terlik modellerinden olan bu ürünlerin yanında suni deriden yapılan terlikler de vardır. Önü kapalı erkek terlik modelleri içerisinde yer alan bu terliklerin üzerindeki delikler ayağınızın hava almasını sağlar.

Düz şerit şeklinde tasarlanan terliklerin önünde kemer tokası ve logo gibi çeşitli süslemeler bulunabilir. Önü açık halleriyle yazlık erkek terlik modellerinden olan bu ürünlerin ayağınızı saran ve kışın kullanmaya uygun modelleri bulunur. Ayağınıza nefes aldıran terlik modellerinden istediğinizi kolayca seçip satın alabilirsiniz.

Ortopedik ve Şık Erkek Terlik Modelleri

Farklı tasarımlarıyla ilginizi çeken terlik modelleri açık tasarımlarıyla ayağınıza nefes aldırırken ortopedik özelliğiyle bu rahatlığı katlayabilir. Uzun süre ayakta kalan kullanıcılarına rahatlık sağlayan ortopedik terlikler, ayaklarında sorun olan herkesin yardımına koşar. Yüksek tabanlı erkek terlik modellerinin yanı sıra alçak tabanlı modellerinde de ortopedik çeşitleri bulunur. Bu durum size şık erkek terlik modellerini kullanırken rahatlığı yakalama olanağı sağlar. Ayaklarınızı destekleyen ve size giyim esnasında rahatlık sağlayan ortopedik erkek terlik modelleriyle uzun süreli ayakta durmalarda kendinizi oldukça rahat hissedersiniz.

ÇiçekSepeti, birbirinden farklı özelliklere ve tasarımlara sahip erkek terlik modelleri ile her zaman yanınızda. Siz de bu modelleri ve fiyatları inceleyerek kendinize ya da sevdiklerinize istediğiniz erkek terliklerinden alabilirsiniz. Ucuz erkek terlik modellerini seçerek de bütçenize uygun rahat bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.