Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Erkek Tıraş Ürünleri

Erkek kişisel bakım ürünleri arasında en sık kullanılan ve en önemli olanlar tıraş ürünleridir. Tıraş öncesi ve tıraş sonrası bakım ürünleri, saç&sakal düzeltmeye yardımcı ürünle jeller ve çok daha farklı ürünler bulunur. Bu malzemelerin kullanımı da oldukça önemlidir. Siz de cildinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan erkek tıraş ürünleriyle ile kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Braun, Delia, Duru, Gilette, Moser, Nivea ve çok daha farklı markaların tıraş ürünlerini ÇiçekSepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz! 

En Sık Kullanılan Erkek Tıraş Ürünleri

Tıraş esnasında cildi tahriş etmemek, tıraş sonrasında cilde gerekli bakımı uygulamak veya çok daha kolay tıraş olmak için kullanabileceğiniz birtakım ürünler bulunur. Erkek bakımının en önemli unsurlarından biri olan tıraş ürünleri sağlıklı ve kaliteli bir şekilde tıraş olmanıza yardımcı olur. Tıraş öncesi, tıraş esnası ve tıraş sonrasında kullanabileceğiniz ürünler şu şekildedir: 

  • Tıraş Makinesi: Kolay ve güvenli bir şekilde tıraş olmanızı sağlayacak ürünlerden biri tıraş makineleridir. Sakallarınızı farklı şekil ve boyutlarda kesmenize yardımcı olan bu ürünler ciltte tahriş, kesik ve gerginlik gibi sorunlara yol açmaz. 

  • Saç Kesme Makinesi: Saçma kesme makineleri hem evlerde hem de berber salonlarında kullanılabilir. Bu ürünler sayesinde saçlarınızın şeklini değiştirebilir, saçlarınızı kısaltabilirsiniz. Tıraş makinesini satın alırken makinenin bıçaklarına ve ıslak, kuru kullanımı olup olmadığına dikkat edebilrisiniz. 

  • Tıraş Bıçağı: Tıraş bıçağı, tıraş olmak için kullanılan ürünlerden biridir. Keskin bıçaklardan oluşan bu ürünü tıraş jelleri, köpükleri, kremleri gibi ürünlerle kolayca kullanılabilir. Farklı şekillerde kullanılabilen, çeşitli özelliklere sahip tıraş bıçakları arasından kendinize uygun olanı seçerek tıraşınızı olabilirsiniz. 

  • Tıraş Jeli: Tıraş jelleri ve tıraş kremleri, tıraş olurken tıraş bıçağının cildinizde oluşturacağı tahrişleri en aza indirmenizi sağlar. Tıraş olmadan hemen önce traş jelini uygulayıp konforlu bir şekilde tıraş olabilirsiniz. Tıraş jelini kullanırken yumuşak, cildinize uygun bir fırça kullanabilirsiniz. 

  • Tıraş Köpüğü: Bu ürün, tıraş esnasında cildinizin tahriş olmaması için kullanmanız gereken ürünlerden biridir. Bu tarz tıraş köpükleri, tıraş bıçağının ciltte çok daha kolay hareket etmesini sağlar. Böylece cildin kesilmesinin, kurumasının ya da tahriş olmasının önüne geçilebilir. Ürünün formu köpük şeklinde olduğu için kullanımı da kolaydır. 

  • Tıraş Sabunu: Tıraş köpüğü ve tıraş jeli gibi tıraş sabunu da kolay tıraş olmanıza yarayan ürünlerdendir. Sakal tellerini yumuşatan ve yüzünüzü nemlendiren tıraş sabunları sayesinde tıraş işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Özellikle çok sık tıraş oluyorsanız bu tarz ürünleri kullanarak tıraş esnasında oluşan mikro kesikleri, tahrişleri ve gerginlikleri en aza indirir. 

  • Tıraş Sonrası Ürünü: Tıraş losyonu, balsamlar ve nemlendirici gibi ürünler, tıraş olduktan sonra ciltte oluşabilecek kızarıklık, tahriş ve benzeri sorunların giderilmesine yardımcı olur. Sakal ve bıyıklarınız için bu ürünleri kullanabilir, sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz! 

  • Tıraş Bıçağı Yedek Parça: Tıraş bıçaklarının kullanım ömrü olduğu için belli bir düzene bağlı olarak tıraş bıçaklarını yenilemeniz gerekir. Bunun için yedek tıraş bıçakları alabilirsiniz. Tekli ve çoklu paketlerde satılan tıraş bıçakları arasından ihtiyacınıza göre tercih yapabilirsiniz. Ayrıca seyahatlerde de kullanmak için kullan at bıçakları tercih edebilirsiniz. 

  • Kulak, Burun Makası, Tüy Alıcı: Sakal ve bıyıklar haricinde kulak ve burundaki kılları temizlemek için kullanılan kişisel bakım ürünleri de vardır. Bu ürünler sayesinde güvenli bir şekilde kulak ve burnunuzdaki fazla kılları temizleyebilirsiniz. 

Sakal bıyık bakım ürünleri farklı seviyelerdeki sakallara yönelik içeriklere sahiptir. Sakallarını güçlendirmek isteyenler, sakallarını yumuşatmak isteyenler ya da daha sağlıklı sakallara sahip olmak isteyenler için farklı sakal bıyık bakım ürünleri bulunur. Ayrıca sakal bakım yağları, balsamlar, jeller gibi farklı kıvamlardaki ürünleri de tıraş rutininize eleyebilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Erkek Tıraş Ürünleriyle Bakımlı Olun!

Erkek tıraş ürünlerinin fiyatları ürünün markasına, işlevine ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Eğer siz de birbirinden kaliteli, farklı ve kullanışlı tıraş ürünleri arıyorsanız ve eşsiz bir bakım yapmak istiyorsanız ÇiçekSepeti’nde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Braun, Delia, Duru, Gilette, Moser, Nivea ve çok daha farklı markaların tıraş ürünlerini online olarak kolayca inceleyip satın alın ve bakımlı olmanın keyfini çıkarın!