Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Erkek Trekking Çanta

Şehir hayatından uzaklaşmak isteyen insanların çoğu boş vakitlerinde doğa yürüyüşlerine çıkmayı tercih eder. Trekking adı verilen bu doğa yürüyüşlerinde her duruma ve olasılığa karşı hazırlıklı olmak gerekir. Bunun için de trekking sporu ile ilgilenen kişiler yanlarında pek çok eşya taşır. Bu açıdan trekking çanta modelleri doğa yürüyüşlerinin en gerekli malzemelerinden birisi olur. Trekking çantalarının içerisinde insanın doğal ortamda yaşamını idame etmesini sağlayan çeşitli eşyalar taşınır. Mesela ormanda kamp yapan kişiler ihtiyaç duydukları tüm erzakları ve eşyaları bu çantaların içerisine koyar. Bunun dışında dağ tırmanışı gibi adrenalin içerikli sporlarda da trekking çantalar bir hayli faydalı olur. Erkek trekking çanta modellerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı ve Dayanıklı Erkek Trekking Çantaları

Trekking gezileri günübirlik yürüyüş veya bir iki günlük hafta sonu tatili şeklinde yapılabilir. Bu gezilerin süresine göre kişinin yanına alması gereken eşyaların sayısı da değişir. Battaniye, el feneri, düdük, acil yardım kiti, matara, konserve ve ceket gibi eşyaların tümü trekking çantalarının içerisinde taşınır. Günübirlik geziler için 5-10 litrelik trekking sırt çantası tercih edilebilir. Ancak daha uzun süreli tatil planları yapıldığında çok sayıda eşya lazım olur. Çünkü doğada her an her şeye karşı hazırlıklı olmak gerekir. Bu nedenle 34 litre veya 64 litre gibi taşıma kapasitesine sahip olan çantalar kullanışlı olur. Yanında kazma, halat gibi eşyalar taşıyan dağcılar 60 litrelik çantalar ile rahat eder. Sağlam ve dayanıklı erkek trekking çantalarına ÇiçekSepeti üzerinden bakabilirsiniz.

Su Geçirmez Erkek Trekking Çantaları ÇiçekSepeti’nde!

Trekking sırt çantaları ergonomik, hafif ve su geçirmez bir tasarıma sahip olur. Extra dayanıklı ve kalın kumaşlardan üretildikleri için sürtünme ve aşınma hareketlerinden etkilenmezler. Bu çantaların sırt kısımları ortopedik olduğu için sırtta ağırlık meydana gelmez. 30, 60 litrelik sırt çantaları dahi çok rahatlıkla tanışabilir. Bağlama kemerleri çantanın sabitlenmesini ve rahat taşınmasını sağlar. Trekking çantaların iç bölmeleri astarlı ve geniş olur. Ayrıca özel eşyaların konulması için gizli ve fermuarlı bölümleri bulunur. Su geçirmeyen trekking sırt çantası erkek modelleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek uygun fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz.