Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Erkek Yüzücü Mayosu

Amatör ve profesyonel yüzücüler için özel olarak tasarlanan erkek mayo modelleri farklı tasarım seçeneklerine sahiptir. Slip, şort ve boxer şeklinde tasarlanan erkek yüzücü modellerini kullanarak performansınızı artırabilirsiniz. Yüzme stilinize uygun erkek yüzücü mayosu seçimi yaparak keyifle kullanabilirsiniz. Zengin renk ve desen çeşitliliğine sahip erkek yüzücü mayo modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Erkek Yüzücü Mayosu Çeşitleri

Mayolar deniz ve havuz kullanımının yanı sıra farklı yüzme stillerine uygun olarak da tasarlanır. Erkek slip yüzücü mayosu modellerini havuzlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klorun yıpratıcı etkisine son derece dayanıklı olan slip mayoları uzun süre keyifle giyebilirsiniz.

Erkek yüzücü mayosu uzun ve kısa paça boyuna sahip olabilir. Şort şeklinde tasarlanan ürünleri ister denizde isterseniz de havuzda giyebilirsiniz. Bel bölümünde mayoyu vücudunuza sabitlemenize yarayan bağcıklar bulunur. Renkli ve desenli erkek yüzücü mayosu modellerinden tarzınıza uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

Erkek Yüzücü Mayosu Özellikleri

Amatör ve profesyonel erkek yüzücü mayosu çeşitleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Profesyonel modeller farklı kas gruplarını çalıştırmak, su üzerinde kayma hızını artırmak ve bedeni sıkıca sarmak için tasarlanır. Amatör modeller konfor üzerine yoğunlaşır.

Erkek yüzücü mayosu üst ve alt takım olarak da bulunur. Yarım ya da uzun kollu mayo üstlerini yüzerken ya da dalış sırasında kullanabilirsiniz. Streç yapısı sayesinde vücudu kusursuz biçimde saran erkek yüzücü mayosu her bedene uygun ölçülerde üretilir. Standart ya da büyük beden erkek yüzücü mayolarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Erkek Yüzücü Mayoları ÇiçekSepeti’nde

Erkek yüzücü mayosu modelleri su tutmayan ve çabuk kuruyan kumaşlarla üretilir. Deniz tuzu ve klor nedeniyle yıpranma olasılığı bulunan bu ürünler renk solmalarına karşı da oldukça dayanıklıdır. Plajlarda şık bir görünüm yakalamak için birbirinden renkli erkek yüzücü mayosu modellerini giyebilirsiniz.

Erkek yüzücü mayosu fiyatları tasarım özelliklerine ve kumaş kalitesine göre değişir. Ünlü spor markalarının kaliteli erkek yüzücü mayolarını uygun fiyatlarla alabilmek için kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Birbirinden canlı renk ve desenlere sahip amatör ve profesyonel erkek yüzücü mayosu çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.