İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Esda ÇiçekSepeti'nde!

2013 yılında birbirinden farklı plastik malzeme üretimi yaparak bu alanda öncü firmalar arasında yer alan Esda markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Çekmeceli makyaj organizeri, makyaj aynası, fırça temizleme aparatı, fırçalık, kulak çubuğu düzenleyici gibi kozmetik ve bakım ürünlerinizi kolayca düzenlemenizi sağlayan ürünler geliştiren Esda markası, size daha düzenli ve pratik bir saklama alanı sunuyor. Siz de uygun fiyatlı Esda ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Düzenleyici Esda Ürünleri

Makyaj masanızı, çekmecelerinizi, banyo dolaplarınızı düzenleyen Esda marka ürünler ile ihtiyaçlarınızı daha erişilebilir bir şekilde depolayabilirsiniz. Dayanıklı plastik malzemeden üretilen Esda markasına ait ürünleri uzun süre güvenle kullanabilir ve ihtiyaç duymanız halinde kolayca temizleyebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda şık tasarımları ile göz dolduran Esda markasına ait ürünlere yer verebilirsiniz. İndirimli Esda ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Esda marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Esda ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Makyaj malzemelerinizi, bakım ürünlerinizi, takı ve aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde bir arada bulundurmak ve depolamak için Esda marka organizerleri kullanabilirsiniz. Siz de Esda ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Esda ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.