İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Esenler ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

Esenler'deki sevdikleriniz için Çiçek Sepeti'nde bulunan yüzlerce çeşit çiçek içinden dilediğinizi seçip siparişinizi verin, çiçeğiniz istediğiniz gün ve saat diliminde teslim edilsin. Üstelik yalnızca Esenler'e değil, İstanbul'daki 50 şubemiz ile istediğiniz semte çiçek gönderebilirsiniz.

Verdiğiniz siparişi tazehaliyle aynı ya da istediğiniz günde teslim ediyoruz! Üstelik siparişinizin teslimatında Esenler ve çevresine ekstra yol ücreti de ödemiyorsunuz. Esenler’e çiçek siparişi vermek için yapmanız gereken tek şey Ciceksepeti.com’a girmek ya da 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini aramak!

Esenler Çiçek Siparişi

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi hissettireceğiniz en anlamlı günler özel günlerdir. Özel günlerin favori hediyesi ise çiçeklerdir. Çünkü çiçekler duygularınızı karşınızdaki insana en iyi şekilde aktarmanıza olanak sağlar. Sadece bununla da kalmaz, birbirinden farklı aranjman ve renk seçenekleri ile hediye seçiminizi kolaylaştırır. Bu seçimi yaparken işinizi daha kolay hale getirmek istediğinizde ise Çiçek Sepeti size bir tık kadar yakındır. Çiçek Sepeti birbirinden farklı aranjman seçenekleri ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Esenler’de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve her kategoride yüzlerce aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Esenler Çiçekçileri

Çifte Havuzlar Mahallesi, Davut Paşa Mahallesi, Havaalanı Mahallesi ya da Mimar Sinan Mahallesi farketmez… Eğer Esenler’de ikamet ediyorsanız, Esenler çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde size bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Esenler’e çiçek göndermek istediğinizde, iOs ya da Android telefonunuza Çiçek Sepeti uygulamasını indirerek ya da web sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Esenler Çiçek Sepeti

Bizans döneminde bazı köylerin yerleşim alanı olan Esenler, İstanbul'un fethinden sonra da Rum'lara ev sahipliği yaptı. Cumhuriyet döneminde buradan Yunanistan’a göç eden Rumlar'ın yerine Doğu Mekodanya’dan gelen Türkler iskan ettirildi.

Tarihi eser açısından çok zengin olmayan ilçe de, Bizans ve Osmanlı dönemine ait bazı tarihi eseler günümüze kadar gelmiştir.

Atışalan Su kemeri, Hünkâr Kasrı, Davut Paşa Kışlası, Buz Müzesi ve Turkuazoo İstanbul Esenler’de gezilecek en önemli yerler arasındadır.

Her köşesinde sosyal aktivitelere ve Bizans ve Osmanlı’dan kalma bazı tarihi güzelliklere rastlayacağınız Esenler ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Esenler ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Esenler’de ikamet eden sevdikleriniz için çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay. Siz de siparişinizi dakikalar içinde vermek, kampanya ve avantajlardan yararlanmak için hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, sevdiklerinize birbirinden renkli aranjmanlar arasından en güzel buketi seçebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.