İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Esenyurt Çiçek Siparişi

Esenyurt ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Esenyurt Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Esenyurt ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Esenyurt'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Sevdiklerinizi mutlu etmeyi düşünerek aldığınız tüm hediyeler önemlidir, fakat mis kokulu rengarenk çiçekler her zaman ayrı bir önem taşır. Çünkü çiçekler tüm duyguları içinde barındırır. Kimi zaman tutku, kimi zaman sevgi, kimi zaman da aşkı simgeler. Sevdiğiniz herkese karşı duyduğunuz farklı duyguları içinde barındıran bir çiçek mutlaka vardır. Ayrıca çiçek seçerken çok fazla seçenek olması, seçiminizde size kolaylık sağlar. Aynı kolaylığı çiçek siparişi verirken Çiçek Sepeti de sizin için sağlar. Size yalnızca bir tık kadar yakın olan Çiçek Sepeti, birbirinden farklı aranjman seçenekleriyle sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Esenyurt’ta çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve istediğiniz rengarenk aranjmana en kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Esenyurt Çiçekçileri

Merkez Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Esenkent Mahallesi ya da İstiklal Mahallesi farketmez… Eğer Esenyurt’ta ikamet ediyorsanız, Esenyurt çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti farkı ile size bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Esenyurt’a çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulamasını indirerek ya da www.ciceksepeti.com üzerinden dakikalar içinde birbirinden farklı aranjmanları online olarak sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyeliklik şartı olmadan…

Esenyurt Çiçek Sepeti

19. yüzyılın başlarında Eşkinozgillerden Eşkinoz olarak anılan bölge, 1967 yılında Esenyurt ismini almıştır. 2008 yılına kadar Büyükçekmece'ye bağlı olan Esenyurt, bu tarihten sonra Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur.

İstanbul Avrupa yakasının hızla gelişen ilçelerinden biri olan Esenyurt’ta, gezip görülecek yerlerden bazıları şunlardır: Pelit Çikolata Müzesi, Esenyurt Kültür ve Sanat Merkezi, Recep Tayyip Erdoğan Parkı.

Son dönemlerde hızla gelişen Esenyurt ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Esenyurt ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Esenyurt’ta çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek için mis kokulu rengarenk çiçeklerden yardım almak isterseniz hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, farklı kategorilerde binlerce aranjman arasından en güzel çiçeği seçebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.