İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Esepetim

Yeni nesil teknolojinin sunduğu akıllı telefon ve tabletleri her türlü dış etkenden korumak için kılıf, kırılmaz cam ve taşıma çantası kullanabilirsiniz. Elektronik cihazların daha uzun süre aktif bir şekilde kullanılmasına yardımcı olan modeller farklı renk ve ebatlarda kullanıcılara sunulur. Zevkinize hitap eden ve kaliteli malzemelerden üretilen Esepetim ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

Taşınabilir Teknoloji Ürünlerini Kılıf ile Koruyun

Cep telefonları için telefon kılıfı kullanmak, cihazların düşme esnasında zarar görmesinin önüne geçilmesinde etkilidir. Bu nedenle cihazınızın modeline uygun, dayanıklı bir kılıf seçmek oldukça önemlidir. Telefona uygun olmayan kılıflar cihazların fonksiyonel bir şekilde kullanılmasını engeller. Cep telefonu kılıfları, telefonların elinizden kaymasını önleyerek tutuş kolaylığı sunar. Telefon kılıfları cihazın etrafını her açıdan çevrelerken cihazın ses açma-kapatma tuşu, jak ve şarj aleti girişini açıkta bırakır. Esepetim telefon kılıf seçenekleri, akıllı telefonunuz ile tam olarak uyum içindedir. İstediğiniz renk ve desende kullanabileceğiniz kılıflar, kıyafet ve diğer aksesuarlarınız ile de uyum gösterir.

Kırılmaz cam modelleri, cep telefonu ve tablet boyutlarına göre üretilir. Telefonunuzun veya tabletinizin dokunmatik ekranının kırılmasını önleyen kırılmaz cam seçenekleri aynı zamanda cihaz yüzeyinin çizilmesini de önler. Uygun fiyatlı Esepetim ürünleri, tablet ekranına rahatlıkla takılır ve tabletlerin dokunmatik kalemlerle birlikte kullanılmasını engellemez. Cihaz yüzeyini toz ve kir gibi etkenlerden de koruyan yeni sezon Esepetim kırılmaz cam seçeneklerini kimseden yardım almadan tek başınıza tabletinize takabilirsiniz.

Tabletinizi Her Yere Güvenle Taşıyın

Tablet bilgisayarlarınız için geliştirilen taşıma çantaları sayesinde akıllı cihazlarınızı her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Hafif yapıda olan indirimli Esepetim ürünleri, cihazlarınızı muhafaza etmenizi kolaylaştırırken fazla yer kaplamaz. Esepetim fiyatları, ürünlerde kullanılan malzeme çeşitliliğine göre değişiklik gösterir. Esepetim kampanya ve fırsat dönemlerini takip ederek aradığınız ürünlere online olarak hızlıca ulaşabilirsiniz. İstediğiniz outlet Esepetim ürünleri, cazip seçeneklerle ÇiçekSepeti’nde!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.