İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Etekler

Etekler, yaz-kış kadınların gönlünü fetheden bir parçadır. Kadının imgesel bir giysisi olması yanında birçok modeliyle her ortamda kadın şıklığını en kolay yansıtabilen giysidir. Eski zamanlardan beri moda olan ve modası hiç geçmeyen etek modelleri, günümüz çizgisi ile harmanlanarak hayat bulmaya devam ediyor. 1950'lerin, 60'ların eteklerini, ya orijinal tarzı ile ya da modern dokunuşlarla günümüze uyarlanmış halde görebiliyoruz. Retro ya da vintage eteklerin yanı sıra tasarımcıların ve tasarımların da farklılaşmasıyla birçok alternatif çıkıyor karşımıza.

Günlük giyimde, abiye giyimde ya da klasik giyimde farklı etek tasarımları bulmak mümkün artık. Modası hiç geçmeyen mini etekler yeni sezonda dantel desenleriyle trendi her daim koruyor. Şık iş kadını profilini yansıtan kalem etek bu yıl günlük yaşamda da epey tercih edilen etek modellerinden biri oldu. Sportif giyinenlerin vazgeçilmezi kot etek, rahatlığı sebebiyle sık tercih edilen volanlı etekler de trendi yüksek olan modeller. Koton, Collezione, aDL, Dilvin gibi dünyaca ünlü 20'den fazla markanın sezon ürünleri siyah, beyaz, lacivert, kırmızı başta olmak üzere 15 farklı renk seçeneğiyle websitemizde.

Pantolon ve elbiseye alternatif aradığınızda birçok ünlü markanın yeni sezon eteklerini ÇiçekSepeti'nden uygun fiyat avantajlarıyla satın almak bir tık uzağınızda!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.