İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Eti

Eti, dillere pelesenk olmuş ve adıyla özdeşleşmiş bisküvi, kraker, çikolata, gofret ve kek gibi ürünleriyle yıllardır evlerimizi tatlandırıyor. Türkiye’de birçok ilke imza atan Eti ürünlerini ÇiçekSepeti ile uygun fiyatlarla ve evinizin konforunda satın alabilirsiniz.

Çeşit çeşit üründen damak tadınıza en uygun olanı seçmek ve sepetinize lezzet katmak için ÇiçekSepeti’nde ufak bir gezinti yapmanız yeterli!

Her Damak Tadı İçin Bir Eti

Bisküviyle başladığı yolculuğunda seneler içinde ürün yelpazesini genişleten Eti, her damak tadı ve yaşam tarzına uygun ürünler üretmeye devam ediyor. Formuna dikkat edenler için ilk lif içeren bisküvisinden sonra, üretimde düşük kalorili ve özel olarak hazırlanan besin değerlerine sahip ürünlere yer veriyor. Eti, sağlıklı beslenmek isteyenlerin yanı sıra sporcular için de ideal besin değerlerine ve vücudumuzun günlük karbonhidrat, protein, mineral ve vitamin ihtiyaçlarını gözeten ürünler yaratıyor. Markaya ait destekleyici besin görevi gören ara ürünler de mevcuttur.

Farklı damak tatları için çeşitli ürünler geliştiren Eti, her ürününde markaya has olan tadı korumaya özen gösteriyor. Tuzlu tatlardan hoşlanan için tuzlu ve baharatlı kraker ürünleriyle de tadından ödün vermeden alternatif atıştırmalık seçenekleri sunuyor. Bisküvi ve krakerlerin yanı sıra kek ve çikolata üretimi ve satışı da gerçekleştiren tecrübeli marka, farklı kakao oranlarına sahip sütlü, bitter ve çeşitli kuruyemişler içeren tatlar üretiyor. Tüm ürünleriyle paylaşımı ve aile değerlerini korumaya çalışan Eti, atıştırmalık olarak tüketilebilen küçük keklerin yanı sıra kalabalık gruplar için paylaşımı teşvik eden büyük kekleri de ürün gamında bulunduruyor.

Eti, senelerdir kendine duyulan güvenle kaliteli besin ürünleri sunmaya devam ediyor. Siz de sevdiklerinizle birlikte lezzetli ve besleyici ürünler tüketmek istiyorsanız çeşit çeşit Eti ürünlerini ÇiçekSepeti’nin online alışveriş kolaylığıyla hemen satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.