Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Etiket Makineleri

Birçok ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan birbirinden farklı etiket makinesi modelleri ile işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Elektronik veya mekanik olarak üretilen makineler, baskı ve kesme işlemlerini çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirir. Tek tip baskı seçeneğinin yanında yüzlerce tasarım çeşidi sunan etiket baskı makineleri; barkod, adres, dosyalama ve yaka kartı gibi ihtiyaç duyduğunuz birçok işlemi kolayca tamamlamanızı sağlar. Farklı sektörlere hitap eden uygun fiyatlı etiketleme makinelerine ÇiçekSepeti aracılığıyla hızlı ve güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

İşlevsel Özelliklere Sahip Etiket Makinesi Çeşitleri

Etiket basma makinesi modelleri, kullanım şekline ve ihtiyaca göre farklı tasarımlara sahip olur. Masa üstü sabit makine ve el tipi makine olarak iki farklı modelde tasarlanan cihazlar, standart ve profesyonel olmak üzere birbirinden ayrılır. El tipi olanların içerisinde hem endüstriyel barkod makinesi hem de fiyat etiket makinesi seçenekleri yer alır. Tasarımları ile dikkat çeken fiyat etiket cihazları, satılan malzemelerin fiyatını gösterir. Sadece rakamlar yardımıyla etiket basımı yapan ürünlerin, basit çalışma prensipleri sayesinde kolay bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz her yere taşıyabileceğiniz bu makinelerin arasında klavyesi olan modeller de bulunur. Sabit bir şekilde masa üstünde duran etiket makineleriyle ise bilgisayardan çıktı alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Yazdırmak istediğiniz tüm belgeleri çıkarmanızı sağlayan ürünler, USB bağlantısıyla bilgisayarınıza kolayca bağlanır. Pratik bir kuruluma sahip olan bu kullanışlı araçlar sayesinde birçok belgeyi hızlı ve hatasız şekilde yazdırabilirsiniz. Masaüstü ve PC bağlantılı olan etiket makineleri içerisinde wireless özelliğine sahip ürünler de bulunur. Özellikleri ile beğeni toplayan bu cihazlar, pratik yapıları sayesinde son derece kullanışlı olur. Etiket makinelerinin yanında, cihazlardan çıkan fiyat etiketlerini birleştirmenizi sağlayan kılçık tabancalarına da rastlayabilirsiniz. Sadece kıyafet kullanımı ile sınırlı kalmayan ürünler, ince ve standart iğne kalınlıklarıyla seçim yapma şansı sunar. Üreticiler tarafından tasarlanan otomatik etiket aplikatörleri ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Manuel veya elle yapılan baskının yerini alan bu makine modelleri, düşük ve orta hız sunan çeşitleriyle ürünlere yapışkanlı bir etiket baskısı yapar.

İşlerinizi Kolaylaştıran Profesyonel Etiket Makineleri

Profesyonel kullanıma uygun olan endüstriyel barkod makineleri, sahip olduğu özellikler sayesinde çok fonksiyonlu bir kullanım sunar. Klavyeli tasarımı ve elde taşınabilir olmasıyla dikkat çeken cihazlar, hızlı baskı özelliği sayesinde diğer modellerden ayrılır. Hatasız baskının yapılabilmesi için ön izleme yapmaya olanak tanıyan ekranı sayesinde verimli ve sorunsuz bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojik özelliklerle donatılan dokunmatik ekranı ile hızlı şekilde çalışabileceğiniz etiket makinesi fiyat seçenekleri ve dayanıklı tasarımlarıyla da kullanıcıları memnun eder.

Bilgisayarlarla uyumlu çalışan ve istediğiniz tasarımları basabileceğiniz ürünler, modeline göre renk değiştirme ve şablon hazırlama gibi çeşitli özelliklere de sahip olur. Yazı biçimlendirme, metin yazma ve boşluk bırakma gibi birçok fonksiyonel işlemi gerçekleştiren cihazlar, endüstriyel etiketleme esnasında ihtiyaç duyulan tüm özellikleri karşılar. Kompakt tasarımı ile oldukça az yer kaplayan etiket makineleri, belirlenen alan içerisinde yazıların yanında resimlerin bastırılmasına da olanak tanır.

Uygun Fiyatlarla En iyi Etiket Makinesi Modelleri

Modelleri ile çeşitlilik gösteren etiket makineleri, kullanım türüne göre farklı özellikler taşır. Perakende satışta kullanılan etiket makinesi çeşitleri, binlerce ürünü kısa süre içerisinde basar. Mekanik yapıya sahip olan ürünler ile tek elle hem baskı hem de yapıştırma işlemini yapabilirsiniz. Renk olarak geniş bir çeşitlilik sunan şerit etiketler, tek kartuşla çok sayıdaki ürünün fiyatının ya da tarihinin basılmasına yardım eder. Barkod makineleri içerisinde yer alan kabartmalı modeller de, mekanik yapıda olan ürünlerden biridir. Şerit etiketlerde olduğu gibi farklı renk alternatifi sunan ürünler, istediğiniz uzunlukta basmanızı sağlar. Bu ürünler aynı zamanda kesme makinesi işlevi de sunar. Cihazın özelliklerine göre değişkenlik gösteren etiket makinesi fiyatları, her bütçeye hitap eder. Profesyonel kullanıma uygun olan makineler, sunduğu fonksiyonel özellikler nedeniyle diğer ürünlerden ayrılır. Ürünler içerisinde hem bilgisayara bağlanabilen hem de elde taşınabilen modellerin fiyatları, diğer makinelere göre farklılık gösterebilir. Büyük küçük demeden farklı boyutlarda ve renklerde baskı yapabileceğiniz ucuz etiket makinesi modellerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla tek tıkla satın alabilirsiniz.