Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Etoile ÇiçekSepeti'nde!

1974 yılından beri giyim alanında ürettikleri ürünlerle Etoile markası; pijama, sabahlık, gecelik, şort ve kapri takımları ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Kadın giyim konusunda kaliteli kumaşlar ile modern tasarımlar üreten Etoile markası; ev yaşamınızda ve uyku zamanında konforlu olmanızı sağlıyor. Hava alan kumaşlar kullanan Etoile markası, her tarza uygun bir modeli portföyünde bulunduruyor. Siz de uygun fiyatlı Etoile ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kaliteli Etoile Ürünleri

Uyurken rahat hareket etmeniz için özel olarak tasarlanan Etoile ürünleri, modelleri ve farklı uzunlukları ile herkesin beğenisini kazanıyor. İster gecelik, ister pijama takımı tercih ederek uyku keyfinizi artırabilirsiniz. Yaz ve kış aylarına özel ürünler sunan Etoile markası, her mevsime uygun kumaşlar tercih ederek rahat etmenizi sağlıyor. İndirimli Etoile ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Etoile marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Etoile ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Çiçekli, çizgili, soyut desenli ya da düz… Stilinize uygun bir Etoile pijama takımı mutlaka var. Hareketlerinizi kısıtlamayan ve uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz Etoile markası, modası geçmeyen tasarımların altına imza atıyor. Siz de avantajlı Etoile fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.