Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Ev Aydınlatma

Doğru aydınlatma ürünlerini seçerek evinizi olduğundan ferah, büyük ve şık gösterebileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun bilincinde olan ÇiçekSepeti yaşadığınız mekânlara tarzınızı yansıtan kaliteli malzemeden özenle imâl edilen, şık tasarımlı ve zevkli aydınlatma ürünlerini evlerinize getiriyor. Zengin seçenekli birbirinden şık avizeler, aplikler, spotlar, abajurlar ile yaşam alanlarınızı keyifli ve ferah hale getirmek artık çok kolay. Odalarınızın büyüklüğüne, ihtiyacınıza ve yaratmak istediğiniz etkiye uygun armatürleri kısa sürede, garantili teslimin adresi ÇiçekSepeti'nden hemen sipariş verebilirsiniz.

Ev Aydınlatmasında Zamansız Tasarımlar Eşsiz Detaylarla Biçimleniyor

Aydınlatma, iç ve dış mekân tasarımlarında en önemli ev dekorasyonu unsuru. Yanlış seçimler mekânı olduğundan küçük, kasvetli ve loş kılarken, doğru seçimler sayesinde ferah, iç açan, keyif veren ortamlar yaratmak kolaylaşıyor. Hem psikolojinizi, hem de göz sağlığınızı bu denli etkileyen aydınlatma armatürleri, bulunduğunuz ortamın konfor ve kalitesini de etkiliyor. Ortam aydınlatması için ilk sıralarda gelen avizeler her tarza, zevke ve mekâna uygun tasarlanan sayısız seçenekle evlerinize ışığın büyüsünü taşıyor.

Klasik severler için büyük ebatlı, taşlı, motifli detaylarla bezeli modeller, modern stile bağlı olanlar için sade, net çizgiler taşıyan tasarımlar, Country ya da rustik tarzı benimseyenler içinse ham ahşap, halat ve zincirlerle destekli çıplak ampullerle donatılan seçenekler göz dolduruyor. Mutfak dolapları, vitrin ve kitaplıklarınızı donatan spotlar onları ışık saçan mobilyalar haline getiriyor. Kablosuz kullanılabilen pilli dokunmatik spotlarla aynı konforu hiç kırım yapmadan edinmek mümkün. Kullanacağınız mekânın büyüklüğü, genel tasarım çizgisi ve ışık volümü ihtiyacınıza göre bir ya da birkaçını ÇiçekSepeti geniş seçenekleri arasında rahatça bulabilirsiniz.

Doğru Ev Aydınlatma Ürünleri Mekânsal Kaliteyi Yükseltiyor

Son birkaç yüzyıldır aydınlatmada kendine önemli bir yer edinen abajurlar, yaydığı ışığın doğrudan göze gelmesini engelleyerek kontrollü bir bölgesel aydınlatma sağlıyor. Ahşap, plastik, metal, kumaş malzemelerden itina ile üretilen modern, klasik, retro abajurlar; komodin, şifonyer, dresuar ya da sehpa üstlerinde hem aydınlanma sağlıyor, hem de son derece zevkli birer dekoratif obje rolü üstleniyorlar. Çalışma mekânlarının baş tacı masa lambası çeşitlerinin de zevkinize göre farklı renk, model ve boyutlarını kolaylıkla bulmak mümkün.

Duvarlarınızda beğendiğiniz tablo ve fotoğraflarınızı, üstlerine asacağınız şık birer aplikle direkt aydınlatarak vurgulayabilirsiniz. Ev içinde özellikle salon, antre ve koridorlarınızı hareketlendirebileceğiniz gibi balkon, teras, bahçenizde de açık mekâna uygun malzemelerle üretilmiş apliklerle şık, dekoratif ve dramatik aydınlatma senaryoları yaratmanız mümkün. Tek ya da çift yönlü ışık veren, taşlı, altın ve krom bitişli ihtişamlı aplikler avangart mekânlarda, düz renkli, sade hatlı olanlarsa modern evlerde ışık- gölge oyunlarını sahneliyor.

ÇiçekSepeti En Zevkli Ev Aydınlatma Ürünlerini Ayağınıza Getiriyor

Işığı direkt kullanmak yerine tavan ya da duvara yansıtarak daha loş ve romantik bir ambiyans yaratmayı sevenler için lambaderler en iyi seçenek. Koltuk ya da berjerinizin yanında farklı yükseklik, başlık ve formlara sahip bu ayaklı aydınlatmalar ile şık okuma ve dinlenme köşeleri planlayabilirsiniz. Gece uyandığınızda hafif bir ışık arayanlardansanız birbirinden şık gece lambaları tam size göre. Kahramanlar, hayvanlar, yıldız temalarıyla bezeli birbirinden şık gece lambaları çocuk odalarının da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Uzak doğu ritüellerine meraklı olanlar için çin fenerleri küçük, büyük, desenli, püsküllü kırmızı rengiyle sembol birer dekoratif obje görevi de görüyor. Rengarenk dilek balonları karanlık gökyüzüne salıverildiğinde onlarcası aynı yöne uçarak izleyenleri mest ediyor. ÇiçekSepeti’nde kaliteli malzemesi, eşsiz tasarımları ve benzersiz detaylarıyla binlerce ev aydınlatma ürünü yuvanızı renklendirmek ve sevdiklerinize hediye edilmek üzere hazır bekliyor. Siz de hemen bu göz dolduran ürünlerden beğendiklerinizi satın alabilir,ışıl ışıl mekânlar yaratabilirsiniz.