İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ev Düzenleyiciler

Evlerinizin daima düzenli ve temiz olmasını istiyorsanız, dolaplardan çekmecelere kadar evin her depolama alanını daha kullanışlı hale getirmek gerekiyor. Evde düzenin yolu ise ev düzenleyici ürünlerden geçiyor. Dolapların depolama kapasitesini maksimuma çıkaran, az alanda bol kullanışlılık sağlayan özel ürünler hem evde aradığınızı daha kolay bulmanıza yardımcı oluyor hem de dağınık görünüme bir son veriyor. Siz de evinizin tüm odalarında, farklı işlevleri ile çeşitlenen ancak organize etme kabiliyetleri ile benzeşen, birbirinden kullanışlı düzenleyicilere yer açabilirsiniz. Ev düzenleyici ürünleri ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile sipariş verebilirsiniz. 

Dolapların Kapaklarını Açmaktan Artık Korkmayın

Dolaplar evdeki dağınıklığın maalesef merkezi oluyor. Üst üste yığılan eşyalar düzenlense dahi, eğer doğru depolama yapılmazsa, aradığınızı bulmaya çalışırken kısa sürede yeniden dağılıyor. Dolap kapaklarını açmaktan korkan kullanıcıları dolapları ile barıştıracak dolap içi organizerler ev düzenleyici ürünler arasında yer alıyor. Dolapları hızla düzenlemenize, aradıklarınızı kolayca bulmanıza yardım edecek ürünleri, portatif dolap raflarını, çekmece düzenleyicileri, katlanabilir askıları kullanışlı çeşitlerle bulabilirsiniz. Hem açık hem de kapalı raf sistemlerinde düzen sağlayacak kutular, hurçlar, vakumlu depolama araçlarını dolap içlerindeki karışıklığa son vermek için kullanabilirsiniz. Saklama ürünlerini kullanmanın tek faydası düzen sağlamak olmuyor. Saklama organizerleri, eşyalarınızın tozlanmasını, güneş ile temas etmesini de önlüyor. Baza altına koyacağınız kıyafetlerinizi vakumlayarak hem daha az yer kaplamalarını hem de tozlanmadan saklanmalarını sağlayabilirsiniz. Elbise askıları ile dolaplarınıza astığınız kıyafetlerin ütülerinin bozulmasını önleyebilirsiniz. 

Banyoda, Şifonyerlerde, Açık Raflarda Düzen Sağlanıyor

Asla düzenlenmez dediğiniz banyo dolabına, çamaşır makinesi üstüne, şifonyere düzen getirecek takı dolapları, kozmetik düzenleyiciler, raf organizerleri de ev düzenleyici ürünler arasında bulabilirsiniz. Gözlük kaplarından fular askılarına, makyaj ürünleri organizerinden takı kutularına kadar farklı birçok çeşidin yer aldığı düzenleyiciler sayesinde hazırlıklarınızı hızla tamamlayabilir, aradıklarınızı dakikalar içinde bularak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Raf düzenleyiciler sayesinde, salondaki kitaplığı, banyodaki dolabı, yatak odasındaki şifonyeri toplayacak, evin her köşesinde düzen sağlayacak ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Eğer şeffaf düzenleyicilerin içinde görünmesini istemediğiniz, kapalı kutularda saklamayı uygun gördüğünüz fazlalıklarınız varsa, onlar için de çözüm var. Kapalı düzenleme kutuları farklı boyutlarla ev düzenleyiciler arasında yer alıyor. Kutuları boyut boyut seçerek içlerine kırtasiye ürünlerinizi, fazlalık oyuncakları, ev eşyalarını, temizlik ürünlerini veya ayakkabıları dizebilirsiniz. 

Mutfaklarda Düzen Artık Mümkün 

Hassas tencereler, tavalar, incecik bardaklar, aile yadigarı tabaklar artık düzensiz raflarda çizilmiyor. Ev düzenleyicilerin mutfak için tasarlanan kullanışlı çeşitleri sayesinde mutfak raflarını daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. İki mutfak dolabı arasındaki küçücük boşluğa sığan tekerlekli dolapları, kapakları askılığa dönüştüren küçük aparatları, buzdolabı raflarına pratiklik kazandıracak ek ürünleri, çekmece içi çatal bıçaklık gibi her eve lazım gereçleri ev düzenleyici çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Evinizde düzen sağlayacak küçük yardımcılar sayesinde her gün evde düzen sağlamaya ayırdığınız süreyi azaltabilir, temizlik rutinini kolaylaştırabilirsiniz. Zekice tasarlanan organizerler sayesinde baharatlarınızı, bakliyatlarınızı, mutfak eşyalarınızı rahatlıkla ve sağlıkla depolayabilirsiniz. Hayatın çok daha pratik ve kolay olduğunu ispat edecek ürünler sayesinde mutfak düzeninizi baştan yaratabilir, küçüklüğünden şikayet ettiğiniz dolapların hacmine şaşırabilirsiniz. 

Her evin ihtiyacı sayacağınız, kullanımının hayatınızı ne kadar kolaylaştırdığına şaşıracağınız düzenleyici parçaları hem kendiniz hem de sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz. Çeyizlerin, ev hediyelerinin gözdesi olacak zekice tasarlanmış modeller sayesinde, evinizin her köşesini değerlendirebilirsiniz. Eğer siz de evinizde düzen sağlamayı arzu ediyorsanız, ÇiçekSepeti çatısı altındaki tüm ev düzenleyici ürünleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü sepete ekleyerek ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.