Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ev Gereçleri

Evinizde hayatınızı kolaylaştıran; mutfak, banyo, salon fark etmeksizin her alan için özel olarak tasarlanan ev gereçleri, alışveriş sepetine en çok etkilenen ürünler arasında yer alıyor. Günlük hayatta hayatınızı kolaylaştıran, kullanım kolaylıkları ile pratiklik sunan ve kalitesi ile göz dolduran ev gereçleri arasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ürünler mevcut. Düzenleyiciler, saklama ürünleri, temizleyiciler, dekoratif objeler gibi birçok kategoride ürünleri bulunan ev gereçleri, evinizin havasını da bir anda değiştirecek. Ev gereçleri genellikle uzun ömürlü olarak kullanılsa da, tek kullanımlık ürünler de sıklıkla tercih ediliyor. ÇiçekSepeti’nde kalitesiyle, tasarımıyla ve bütçesiyle dikkat çeken ev gereçleri sizi bekliyor! Siz de sepetinize ihtiyacınız olan ev gereçlerinden birini ekleyebilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ev Gereçleri Nelerdir?

Ev gereçleri; bir evin ihtiyaç duyduğu tüm malzemelere, eşyalara ve objelere verilen bir kategori ismidir. Eviniz ile ilgili ihtiyacınız olan hemen her şey ev gereçleri olarak değerlendirilebilir. Ütü, ütü masası, hurç, saklama kabı, ayakkabı kutusu, pazar arabası, alez, askı, sineklik, duş seti, sofra bezi, makine örtüsü, piknik seti, kevgir, çekecek… Hepsi, ev gereçleri dendiğinde akla gelen ürünler arasında yer alıyor. Tüm bu ürünlerin ortak özelliği ise, kullanımlarının kolay ve dayanıklılık sürelerinin uzun olması. Evin her bölümü için bir ev gereci mutlaka var! Siz de evinizdeki eksikleri tamamlamak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir ve online sipariş yolu ile alışveriş yapabilirsiniz.

Mutfakta kullanılan dilimleyiciler, cam ocak koruyucular, kağıt havluluklar, buz kalıpları, ölçü kaşıkları, silikon borcam kapağı, fırın tutacağı da ev gereçleri kategorisine giren başlıca ürünler oluyor. Banyoda kullanılan diş fırçası tutucular, duş başlıkları, banyo paspasları, sıvı sabunluklar, kirli sepetleri de yine bu kategorinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Yatak odasında kullanılan hurçlar, saklama kutuları ve çamaşır odalarının vazgeçilmezi olan çamaşır askılıkları, mandallar, ütü masaları ve ütü örtüleri de ev gereçleri dendiğinde akla ilk gelen ürünler arasında yer alıyor. Siz de aradığınız tüm ürünleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz! Bütçenize en uygun ev gereçleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Pratik Ev Gereçleri

Ev gereçlerinin tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında, pratik olmaları yer alıyor. Sundukları avantajlar ile en çok tercih edilen pratik ev gereçleri arasında çamaşır makinesi altlığı yer alıyor. Makinenin titremesini engelleyen ve bu sayede ses çıkarmasını önleyen bu altlıklar, son dönemin favori ev gereçleri arasında yer alıyor. Mutfakta kadınların işini bir hayli kolaylaştıran ev gereçleri arasında ise birinci sırada mantı kesme merdanesi bulunuyor. Tek seferde birbiriyle eşit bir şekilde mantılar hazırlamanızı sağlayan bu merdane, size zamandan da tasarruf sağlıyor. Hamur yoğurma torbası da kadınların en beğendiği ürünler arasında yer alıyor. Genellikle tezgahta ve masada hazırlanan hamurlar zemine yapışabiliyor ve hazırlık sürecinde içindeki malzemeler her yere dağılıyor. Bu ürün ise tüm malzemeleri içine ekleyip hiçbir yere sıçratmadan hamur yoğurmanızı sağlıyor. Siz de işinizi kolaylaştıracak ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak ev gereçleri için ÇiçekSepeti’ndeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Ev Gereçleri ÇiçekSepeti’nde!

Ev gereçleri kategorisinde yer alan ürünler, genellikle uygun fiyatlı olan ürünler arasından seçiliyor. Hem evinizdeki eksikleri tamamlayan hem de bütçenize dost olan ev gereçlerini uygun fiyatlı bir şekilde satın almak istiyorsanız, adresiniz belli: ÇiçekSepeti! Tekli ya da çoklu paketler halinde sunulan ev gereçleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Online alışveriş yolu ile ihtiyacınız olan ev gerecine hızlı bir şekilde sahip olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ev gereçleri ve bütçe dostu ürünler, ÇiçekSepeti’nde!