Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ev Müzik Sistemleri

Ses sistemleri, dahili hoparlörleri sayesinde ses dosyalarını en iyi şekilde iletmeyi hedefler. En sevdiğiniz müziği dinlemeniz ve radyo yayınlarını takip etmeniz için ekstra teknolojilerle tasarlanır. Ev müzik sistemleri içerisinde en sık tercih edilen modellerden biri olan radyo, güncel haberlere ve popüler müziklere erişmenizi kolaylaştırır. Görünümü ve fonksiyonlarıyla popülaritesini hiçbir zaman kaybetmeyen ürün, sevdikleriniz için de iyi bir hediye alternatifi olabilir. Üstün ses teknolojileriyle donatılan ses sistemleri ise gerçekçi ses deneyimi yaşamanızı sağlar. ÇiçekSepeti hem kendiniz hem de sevdikleriniz için satın alabileceğiniz birçok ev müzik sistemi ürününü sizler için bir araya getirir.

Dekoratif Özelliğiyle Dikkat Çeken Ev Müzik Sistemleri

Ses sistemleri, standart hoparlörler, soundbar modelleri gibi çağdaş görünümlü birçok modelin yanı sıra geçmişi anımsatan, geçmiş dönemlerden gelmiş gibi görünen nostaljik görünümlü radyo modellerini de içerir. Modern görünümlü bir radyo yerine, karmaşık teknolojilerden uzak standart radyo modellerine göz atabilirsiniz. Evinizi ara sıra en sevdiğiniz melodilerin sesiyle doldurmak isterseniz radyo çeşitleri, sizin için iyi bir tercih olabilir. Nostaljik radyo, iki yanını süsleyen frekans ve ses tuşlarıyla oldukça hoş bir görüntü sunar. Ayrıca birçok ürün, FM ve AM frekans seçenekleriyle birlikte USB teknolojisini de destekler. USB teknolojisi, taşınabilir bellek üzerindeki ses dosyalarınızı radyonuzdan dinlemenize yardımcı olur. Çoğu ürün şarjlı çalışma özelliğiyle kolaylık sağlar. Şarjlı çalışma özelliği ve kompakt tasarımı sayesinde radyonuzu seyahatlerinizde rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Ev Müzik Sistemlerinde Taşınabilir Hoparlör Kolaylığı

Taşınabilir hoparlörlerin tamamı Bluetooth bağlantı sistemiyle çalışır. Bluetooth bağlantı evde, seyahatlerde, bahçede ve sahilde müziğinizi yanınızda taşımanıza yardımcı olur. Gelişmiş teknolojiler sayesinde ürünlerin her biri, mobil cihazlarla saniyeler içinde eşleşir ve müzik yayına başlar. Ses teknolojileri ile oldukça net ve ayarlanabilir yüksek ses çıkışı sağlar. Çalışma süresi batarya gücüyle doğru orantılı olmasına rağmen ürünlerin neredeyse tamamının pil ömrü oldukça yüksektir. Pil ömrü bittiği zaman hem adaptörle hem de ara kabloyla şarj edilebilme özelliği sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Bazı modellerde su geçirmez izolasyon sistemi yer alır. Ayrıca Bluetooth hoparlörlerin çoğu, dijital asistan eklentisi desteğiyle sesli komutlara cevap verir. Renk skalası en geniş olan bluetooth hoparlörler arasından tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Gelişmiş Ses Teknolojileriyle Ev Müzik Sistemi

Gelişmiş ses teknolojilerine sahip ev müzik sistemleri, surround hoparlörler ve soundbar seçeneklerini içerir. Sizi sesin merkezine almak için farklı açılardan ses iletimi yapan 5+1, 7+1 hoparlör seçenekleri mevcuttur. İlk rakam hoparlör sayısını, +1 ifadesi de subwoofer sistemini ifade eder. Subwoofer, melodilerdeki bası en net şekliyle yansıtır. Beş hoparlörü bulunan seçenekler, sesi merkez, sol, sağ ve iki arka hoparlörü yardımıyla iletir. Soundbar modelleri ise daha az hoparlör ile aynı kalitede ses iletimi sağlar. Her bir hoparlörün içinde sesi farklı açılarla iletmeyi hedefleyen kanallar yer alır. Yedi kanal ve üstü teknolojiler, 5+1 sistemlerine göre sesi yukarı ve aşağı yönde de yansıtır. Gelişmiş ses teknolojileriyle çalışan ürün modelleri, kumandayla kontrol edilir. Ayrıca, Bluetooth teknolojileri sayesinde mobil cihazlarla da çalışır. Tüm televizyon modellerine kolaylıkla bağlantı sağlayan sistemler, televizyon kumandasıyla da eşleştirme olanağı sağlar. Üst düzey ses teknoloji taşıyan cihazlar, sinema salonlarındaki ses konforunu evinize getirir. Ev müzik sistemi fiyatları, teknolojik özelliklerine göre farklı rakamlar taşır.

Çiçeksepeti, en iyi müzik sistemi ürünlerini sizler için bir arada sunuyor. Sizler de müzik sistemi ürünlerinin sağladığı eğlenceli özelliklerden ve konfordan yararlanmak isterseniz, ihtiyacınız olan ürünü sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.