Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ev Sinema Sistemleri

TV, görüntü ve ses sistemleri, televizyonunuzdan takip ettiğiniz görüntüyü daha canlı ve daha gerçekçi hissetmenize yardımcı olur. Görüntü teknolojileri, yayınla eş zamanlı iyileştirmeler yaparak sahneleri en iyi şekliyle yansıtırken, ses teknolojileri sizi sesin merkezine alır. Bu yönüyle sinema salonunu evlerinize taşır. Ayrıca, televizyonlar için satışa sunulan birçok sistem, modelinden bağımsız olarak televizyonunuzu daha akıllı hale getirir. Gelişen teknoloji sayesinde cihazların her biri teknik destek gerektirmeden tüm fonksiyonları kullanabilmenizi sağlar. ÇiçekSepeti en iyi ev sinema sistemi ürünlerini sizler için bir arada sunar.

Görüntü Teknolojilerini Geliştiren Ev Sinema Sistemi

Ev sinema sistemi ürünlerinin tamamlayıcısı olan Android işletim sistemiyle çalışan cihazlar, 4K görüntü teknolojisiyle Full HD yayınları takip etmenizi sağlar. Sistemin sunduğu tek avantaj bununla sınırlı kalmaz. Televizyona HDMI kablosunun yardımıyla kolaylıkla entegre edilen cihazlarda Wi-Fi desteği yer alır. Televizyonla cihazı eşleştirdikten sonra ekrana yansıyan kullanıcı arayüzü, cep telefonlarında olduğu kadar kolay internet bağlantısı yapmanızı sağlar. İnternet bağlantısı, Netflix, beIN CONNECT, BluTV gibi dijital platformlara tek tuşla erişmenize ve yüksek çözünürlüklü sinema filmlerini televizyonunuzun ekranında görüntülemenize yardımcı olur. Ayrıca kullanıcı arayüzü sayesinde Play Store’da yer alan tüm uygulamaları ekranınıza yükleyebilirsiniz. Bu sayede sosyal medya platformlarını ve haber sitelerini ekranınızdan takip edebilirsiniz. Bu özelliklere ek olarak dijital asistanla desteklenen Android TV modelleri ile televizyonunuzu sesli komutlarla çalıştırabilirsiniz.

Ev Sinema Sistemi ile Mükemmel Ses Teknolojileri

Sinema konforunu evinize taşıyan en önemli unsuru ses öğelerinin size her yönden iletildiği sarmalayıcı ses teknolojisi oluşturur. 5+1 ev sinema ses sistemi modellerinin ana hoparlörü birincil sesleri, konuşmaları ve ana efektleri iletir. İki adet sağ ve sol hoparlör, arka plan seslerini, iki adet sol ve sağ hoparlör ise harici sesleri yansıtır. +1 olarak ifade edilen hoparlör tipi ise subwoofer sistemini ifade eder. Subwoofer, görüntü ve ses dosyalarındaki basları en iyi şekilde yansıtan cihaz özelliği taşır. Tüm sistem sizi seslerin arasına alarak en heyecanlı aksiyon sahnelerini bile en iyi şekliyle hissetmenizi sağlar. Çoğu ev sinema sistemi kablosuz internet bağlantısı ile çalışma avantajı sunar. Aynı teknolojiyle çalışan soundbar, daha az hoparlörle aynı kalitede ses verir. Soundbar ses kalitesi, 5.1, 7.1 gibi sayılarla ifade edilir. Sayılardaki ilk rakam, yansıyan ses kanalları hakkında bilgi verir. İlk rakamdaki 5, 5+1 sistemle, 7 ise 7+1 sistemle eşdeğer ileti sağlar. İkinci rakam ise subwoofer ses çıkışını ifade eder.

Ev Sinema Sisteminin Sunduğu Avantajlar

Ev sinema sistemi için kullanılan yüksek kaliteli video ve ses ekipmanlarının her biri evde geçirilen süreyi daha verimli ve eğlenceli hale getirir. İstediğiniz her an en sevdiğiniz filmleri takip etmenizi sağlar. Çoğu ev sinema sistemi Bluetooth bağlantısıyla çalışan cihazlarıyla dakikalar içerisinde kurulumu gerçekleştirmenize yardımcı olur. Uzaktan bağlantı teknolojisi sayesinde televizyonunuzla bir kere eşleştirme yapmanız yeterli olur. Geriye sayece takip etmek istediğiniz filmi seçmek kalır. Ayrıca ürünleri kullanarak;

  • Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte sinema geceleri düzenleyebilirsiniz.
  • Favori futbol ve basketbol takımlarının maçlarını 4K kalitesinde ve en iyi ses deneyimi ile takip edebilirsiniz.
  • Oyun deneyimini daha canlı görüntüler ve gerçekçi surround ses kalitesiyle bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
  • Ses ve akustiği kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Sizler de bu avantajlardan faydalanmak için en iyi ev sinema sistemi ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bir arada görüntüleyebilirsiniz. Kendinize ve evinize en uygun olan cihazları seçerek hemen satın alabilirsiniz. Bu sayede kendi ev sinemanızı kurabilir ve evde sinema keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.