İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ana Kucağı

Bebek ve çocukların yaşam alanlarında konforlu bir gün geçirmesi için ana kucağı çeşitleri değerlendirilebilir. Sevimli hayvan figürleri ile tasarlanan, sallanma özelliği bulunan, oyuncaklar ile ilgi çekici şekilde dizayn edilen ev tipi ana kucağı modelleri ile bebeğinizin keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Günlük işlerinizi tamamlarken bebeğinizi yanınıza alabilir ve o ana kucağında sizi izlerken ikiniz de rahat edebilirsiniz.

Bebek Uyku Yatağı Çeşitleri ile Dinlenme Zamanı

Bebeklerin sağlıklı gelişimleri için kaliteli uyku uyumaları çok önemlidir. Gün içerisinde öğle uykusu ya da gece uykusu zamanlarında uyku yatağı çeşitleri ile bebeğinizin konforunu arttırabilirsiniz. Bebeğinizin gelişimi ile birlikte uzatılabilen bu uyku yatağı modelleri sayesinde uzun süreli kullanım mümkündür. Uyku yatağı minderleri ile bebeğinizin düşme, yuvarlanma gibi görünmez kazalar yaşamasına engel olabilirsiniz. Hareketlenen bebeğinizi oyun alanı olarak kullanılan uyku yataklarında yatırabilirsiniz. Yumuşak ve dolgulu yapısı sayesinde uyku minderleri, bebeğinizin dinlendirici bir uyku uyumasını sağlar. Üstelik uyandığı andan itibaren eğlenceli oyuncak ile oynamaya başlayabilir.

Uyku yatağı modelleri;

  1. %100 organik pamuktan üretildiği için yumuşak ve sağlıklıdır.
  2. Gri sünger tabanlı yıkanabilir yüzeyi sayesinde bebeklerin omurga gelişimini destekler.
  3. Anti-bakteryel ve anti-alerjik olduğu için konforludur.
  4. Terletmeyen yapısı ve pamuksu dokunuşu sayesinde kesintisiz bir uyku deneyimi sunar.

Yıkama talimatına uygun şekilde kolayca temizleyebileceğiniz uyku yatağı çeşitleri ile bebeğinizin hijyenik koşullarda uyumasını sağlayabilirsiniz. Ağartıcı ve kokulu deterjanlar kullanmadan temizlemeniz bebeğinizin sağlığı için daha uygun olur.

Sallanan Ev Tipi Ana Kucağı ile Huzurlu Bebekler

Bebekler ilk doğdukları andan itibaren hafifçe sallanmaya ihtiyaç duyarlar. Bu sayede kendilerini güvende hisseder ve rahatlarlar. Sallanan ana kucağı çeşitleri ile bebeğinizin keyifli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Günlük işlerinizi tamamlarken bebeğinizi sallanan ana kucağına koyabilirsiniz. Hareket sensörlü sallanan ana kucağı çeşitleri ebeveynlerin hareketlerini ölçerek sallanma ayarını yapar. Çift yönlü kullanılabilen oyuncak detayları ile bebeklerin her yaş grubunda ilgisini çeker. Çıkarılıp makinede yıkanabilen kumaş detaylarına sahip ev tipi ana kucağı modelleri sayesinde bebeğinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. 5 farklı sallama stili bulunan ana kucağı modelleri ile bebeğinizin istediği ritmi yakalayabilirsiniz. Oturma, uzanma ve yatma gibi pozisyonlara dönüştürülen ana kucağı çeşitleri her kullanıma uygundur. Emniyet kemerleri sayesinde güvenli bir kullanım sunar. Cibinlik aparatı ile bebeğinizi sineklerden korur. Otomatik sallanan ana kucağı modelleri, vurma oyuncakları ve çıngırakları ile bebeğinizin oyun oynamasını sağlar.

Bebekler için Ana Kucağı Modelleri

Ev tipi ana kucağı çeşitleri içinde bulunan uyku ve oyun alanı modelleri, bebeklerin kendi başına zaman geçirmesine imkan verir. Dönme ve emekleme döneminde bebeklere hareket özgürlüğü kazandırmak için oyun alanı olarak kullanılan ana kucağı modellerini tercih edebilirsiniz. Nem ve buharı emen kumaş yapısı sayesinde terletmeyen oyun alanı modelleri ile bebeğinizin verimli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin narin cildine pamuksu bir dokunuş yapan malzemesi ile nefes aldıran bir yapıya sahiptir. Yıkama talimatlarına uygun şekilde düzenli olarak temizleyebilirsiniz. Çamaşır makinesinde hassas yıkama modunda pratik şekilde yıkamanız mümkündür. Sevimli hayvan figürlerine ve doğa unsurlarına sahip desenleri ile çocukların da ilgisini çeker. Minik yastıkları ile bebeğinizin baş ve boyun bölgesini destekler.

Siz de bebeğinizin güvenli bir şekilde oyun oynamasını, hafif sallanmalar ile uyumasını, farklı odalarda siz günlük işlerinizi tamamlarken izlemesini istiyorsanız ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıkları ile sunulan ev tipi ana kucağı modellerini değerlendirebilirsiniz. Erişilebilir fiyatları, güvenli ödeme seçenekleri ve her kullanım alışkanlığına uyum sağlayan modelleri ile günlük hayatınızı kolaylaştırır. Bebeğinizin ve sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olan seçeneği hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.