İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ever Clean ÇiçekSepeti'nde!

Hijyenik, doğal, yüksek emicilik ve hızlı topaklaşma özelliklerine sahip olan Ever Clean ürünleri ile minik dostlarınızın tuvalet ihtiyacına en iyi çözümü sunabilirsiniz. Farklı içeriklere ve özelliklere sahip olan kedi kumları, hayvanseverlerin aradıklarını bulmalarını kolaylaştırır. Ürünlerin patilere yapışmaması ve kokusuz olmaları kullanıcıların beğenisini kazanır. Online alışverişin güvenilir adresi ÇiçekSepeti ile yüksek kalitedeki yeni sezon Ever Clean ürünlerini tek tıkla satın alabilirsiniz.

Kedilere Konfor Vadeden Outlet Ever Clean Ürünleri

Ever Clean kedi kumu, saf, güvenli, birinci sınıf hammadde ve yüksek kaliteli olacak şekilde hazırlanır. Kötü kokuları hapseden ürünlerin içerisinde aktifleştirilmiş karbon bulunur. Karbonun yüksek emilim gücü sayesinde koku hızlı bir şekilde hapsedilir. Böylece ürün çeşidine göre etrafa lavanta ve okyanus esintisi gibi fresh kokuların yayılmasını sağlar. Bunun yanı sıra koku nedeni ile ortaya çıkabilecek bakterileri yok eden kumlar sayesinde minik dostlarınız için daha sağlıklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Kokusuz olan Ever Clean kampanya ürünleri, özellikle kokuya karşı aşırı bir hassasiyeti bulunanlar için ideal bir kullanım sunar. Sık sık kum değiştirmek istemiyorsanız, Ever Clean Extra Strong kedi kumu modellerini de deneyebilirsiniz. Bu ürünlerin içerisinde yer alan özel kristaller, koku emilimini iki kat daha arttırır.

Uygun fiyatlı Ever Clean ürünleri arasında kedilerin gelişim dönemleri doğrultusunda yavrudan yetişkine olmak üzere birçok kedi için farklı çeşitler bulunur. Standart formülün içerisine antibakteriyel madde eklenen ürünler, zararlı maddelerin oluşmasını engeller. Bu sayede birden fazla kedinin aynı kumu kullanmasını sağlayabilirsiniz. Makro tanecikli yapıya sahip olan ürünler, kumların kedi patilerine ve tüylerine yapışmasını önler. Makronun yanında multi kristal tanecikleri ise çok sık idrar yapan kediler için uzun süre dayanıklılık sunar. İdrar ve dışların hızlı bir şekilde topaklanmasını sağlayan kum modelleri, toz tutmayan bir yapıya da sahip olur. Hem tuvalet esnasında hem de sonrasında hijyenik ve temiz ortam sunan Ever Clean ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ever Clean fiyatları, kumun özelliklerine ve boyutuna göre farklılık gösterir.

Siz de ÇiçekSepeti'nin ayrıcalıklarından faydalanarak aradığınız ürünü uygun fiyatlara satın alabilir, indirimli Ever Clean ürünleri ile kedilerinizi mutlu ve sağlıklı bir ortamda yaşamasına katkıda bulunabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.