İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Evolite ÇiçekSepeti'nde!

Hem günlük hayatınızda hem de trekking ve kampçılık gibi açık hava organizasyonlarında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü alternatifi kompakt ve ergonomik tasarımla birleştiren Evolite ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizler için bir arada! Evolite ürünleri için bu sayfayı inceleyebilir, Evolite kampanya ve indirimleri sayesinde beğendiğiniz modelleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Evolite Ürünleri

Evolite, outdoor etkinlikleri için giysilerden ekipmanlara kadar birçok ürün satışa sunuyor. Tüm ürünler, açık havada yapılacak aktiviteler için uygun şekilde tasarlanıyor. Tasarım özellikleri sayesinde yağmurdan, kardan ve güneş ışınlarından etkilenmeden uzun süre kullanılabiliyor. Markanın outdoor giyim modelleri ve ayakkabıları işlevsel özellikleri kadar konfor ve şıklık da sağlıyor. Esnek kumaşlarla tasarlandığı için aktiviteler sırasında hareketleri kısıtlamıyor. Tüm bu özellikleri sayesinde outdoor etkinlikleri kadar günlük hayatta da tercih ediliyor. Evolite kampçılık ekipmanları ise kamplarda rahat etmenizi sağlayacak her şeyi içeriyor. Evolite Dakota çadır, 340 cm uzunluğu, 160 cm genişliği, 120 cm yüksekliği ile kamp alanında iki kişinin rahatlıkla konaklamasını sağlıyor. Özel üst ve alt koşulları sayesinde hem en soğuk kış günlerinde hem de yaz günlerinde kullanılabiliyor. Sadece 3.70 kg ağırlığıyla doğa yürüyüşlerinde rahatlıkla taşınabiliyor. Sizler de bu çadırı ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ürünlerle birlikte ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş edebilir ve doğayla baş başa vakit geçirebileceğiniz kamp alanlarına eksiksiz şekilde hazırlanabilirsiniz. Evolite fiyatları, satışa sunulan ürün grubuna göre farklılık gösteriyor. Ancak Evolite markasının geniş ürün yelpazesi, her bütçeye hitap eden seçenekler sunuyor.

İndirimli Evolite ürünleri sayesinde dayanıklı, sağlam ve kaliteli outdoor giysi ve ekipmanlarını hesaplı fiyatlarla bulabilirsiniz. Aynı zamanda fiyat ayrıcalığı için outlet Evolite ürünleri değerlendirebilirsiniz. Sizler de markanın ürünlerinin sunduğu avantajlardan yararlanmak için beğendiğiniz modeli ÇiçekSepeti’nden hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.