Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Evrak Çantası

Önemli belge ve evraklarınızı işe giderken veya eve getirirken güvenli bir şekilde taşıyabilme imkânı sunan evrak çantaları, farklı ebatlarda üretilen alternatifleriyle aradığınız ürünü bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Klasik ve spor birçok tarzda tasarlanan modeller ile eşyalarınızın zarar görmesini engelleyebilir, iyi bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Kullanışlı ve çok yönlü fonksiyonlara sahip evrak çantalarınızı Çiçeksepeti aracılığıyla satın alabilir hem iş toplantılarınızda hem de iş görüşmelerinizde iyi bir izlenim verebilirsiniz.

Evrak Çantalarıyla Belgelerinizi Güvenle Taşıyın

Akademisyenlerden avukatlara birçok meslek grubu tarafından kullanılan evrak çantası modelleri, fonksiyonel özellikleriyle ihtiyacınız olan eşyalarınızı yanınızda taşıyabilmenize yardımcı oluyor. Düğmeli, fermuarlı ve klipsli olarak çeşitli tasarımlara sahip olan ürünler, içerisine yerleştirilen malzemelerin düzenli kalmasını sağlarken herhangi bir şekilde zarar görmesinin önüne geçiyor. Kilitli ve şifreli özellikleriyle önemli belgelerinizi güvenli bir şekilde muhafaza edebilmenize yardımcı oluyor. Elde ve sırtınızda taşıyabileceğiniz birçok stilde üretilen tasarımlarıyla gün içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz evrak çantaları, çok gözenekli iç bölmeleriyle iyi bir deneyimi sunuyor.

Farklı boyutlarda ve ağırlıklarda üretilen evrak çantası modelleriyle ihtiyacınız olan belgelerinizi gün içinde yanınızda taşıyabilir, herhangi bir deformasyona karşı koruyabilirsiniz. Şifre ile korunan ürünleri tercih ederek önemli evraklarınıza kötü niyetli kişilerin ulaşmasını engelleyebilir, güvenli bir şekilde istediğiniz yere götürebilirsiniz. Hem askılı hem de elde tutabileceğiniz modelleri tercih ederek materyallerinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Farklı genişlikte üretilen gözeneklere sahip olan evrak çantaları ile yırtılma ve yıpranma gibi sorunlara karşı belgelerinizin zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli materyallerden tasarlanan ürünleri tercih ederek uzun süreli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fonksiyonel Özellikleriyle Evrak Çantası Modelleri

Farklı renklerde üretilen modelleriyle birçok kıyafet ile kombinleyebileceğiniz evrak çantaları, zengin çeşitliliğiyle tarzınızı ve kişiliğinizi ön plana çıkartıyor. İçerisinde laptop ve tablet bölmelerine de sahip olan ürünler, geniş hacimleriyle teknolojiden vazgeçemeyenler için özenle tasarlanıyor. Yumuşak iç süngerleriyle dizüstü bilgisayarınızın çarpma ve benzeri durumlara karşı koruyarak zarar görmesini önlüyor. Spor tarzı modelleriyle de dikkat çeken çantalar, ön gözünde yer alan fermuarlı bölmeleriyle telefon ve benzeri eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilmenize yardımcı oluyor. Ayarlanabilir omuz askılarıyla birlikte etkileyici bir deneyim sunan ürünler, beklentileriniz doğrultusunda tasarlanarak birçok ihtiyacınızı karşılıyor. Modern çizgileriyle ön plana çıkarak şıklığınızı artırıyor, tarzınızı tamamlıyor.

Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra birbirinden farklı tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çeken evrak çantası modelleriyle kendi tarzınızı oluşturabilir, iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Küçük gözeneklere sahip ürünleri tercih ederek USB bellek, kalem, şarj aleti, mouse ve kulaklık gibi diğer aksesuarlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Kıyafetlerinizi estetik açıdan tamamlayan birçok modeli sevdiklerinize hediye olarak da alabilir, çanta seven arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz. Çok fonksiyonlu bölmelere sahip olan evrak çantaları ile eşyalarınızı en iyi şekilde organize edebilir, belgelerinizi korunaklı bir şekilde saklayabilirsiniz. Hem çapraz askılı olarak hem de sırt çantası olarak kullanılabilen ürünleri seçerek ağırlığı eşit olarak dağıtabilir, ellerinizi serbestçe hareket ettirebilirsiniz.

Çok Yönlü Tasarımlarıyla Evrak Çantaları

Deri, süet ve benzeri materyallerden üretilen birçok evrak çantası, kullanışlı özellikleriyle önemli eşyalarınızı taşıyabilme fırsatı tanıyor. Modern stilleri ile dikkatleri üzerine çeken ürünler siyah, lacivert, kahverengi ve yeşil gibi renk seçenekleriyle çeşitli alternatifler sunuyor. Günümüzün ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan evrak çantaları, dayanıklı iç ve dış yüzeyleriyle yıpranmadan uzun süre kullanılabiliyor. Esnek yapıda üretilen birçok ürün, farklı ağırlıklara sahip belge, bilgisayar ve benzeri çeşitli materyalleri rahatlıkla taşıyabilmenize yardımcı oluyor. Siz de Çiçeksepeti’nde yer alan evrak çantası modelleri arasından kendi tarzınıza uygun seçimler yapabilir, aynı gün teslimat seçeneğiyle sipariş vererek hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.