İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Evren Çiçek Siparişi

Doğal ve tarihi güzellikleriyle dikkat çeken Ankara ilçesi Evren'in tüm çiçek siparişleri ÇiçekSepeti'nden! Siz de Ankara/Evren çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatları ile alışveriş yapabilir ve çiçeklerinizi Evren'deki sevdiklerinize aynı gün içinde ulaştırabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı veya dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Evren çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin ulaşım imkanları sayesinde Yeni, Şerafettin Yılmaz, Modern, Esentepe gibi Evren'in tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz ÇiçekSepeti ile Altınbaşak, Cebirli, Demirayak, Yusufuşağı, Eskitorunobası ve İnebeyli gibi Evren ilçesine bağlı olan birçok köye de çiçeklerinizi kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.

Ankara-Evren Çiçekçileri

Türkiye'nin en büyük barajları arasında bulunan Hirfanlı Barajı kıyısındaki Evren ilçesi doğal bitki örtüsü ve zengin toprak yapısıyla dikkat çekiyor. Baraj kıyısındaki piknik alanları ise bölgeyi ziyarete gelenlerin dinlenme noktası oluyor. Yüksekliği 30 metreyi bulan ve arkeolojik kazıların yapıldığı Höyük özellikle tarihi turizm meraklılarının ilgisini çekiyor. Antik dönemden kalma birçok seramik eserin çıkarıldığı Höyük'e yabancı turistler de büyük bir ilgi gösteriyor. Bizans ve Osmanlı döneminde kullanılmış olan Sığırcık Kalesi de Evren ilçesinde mutlaka gezilmesi gereken adreslerden biri oluyor. Bölgenin sunduğu güzellikler arasında Evren ilçesi çiçekçileri de bulunuyor. Gül, orkide, lilyum gibi klasik çiçeklerin yanı sıra zengin bir çeşitlilik sunan Evren çiçekçi dükkanlarının şık aranjmanlara sahip en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti'nden tek tıkla ulaşabilirsiniz. Tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla Evren merkezindeki tüm adreslere aynı gün içinde gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Evren'de!

Türkiye'nin en zengin çiçek çeşidine ve en güçlü dağıtım ağına sahip olan ÇiçekSepeti Evren ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Online siparişlerin hepsi Evren çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin ediliyor ve en zarif aranjmanlarıyla birlikte sunuluyor. Ankara-Evren'e çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. Tüm özel günlerde ÇiçekSepeti ile 7/24 sipariş verebilir ve Evren'deki sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.