İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Evy Baby

Alkol paraben, parfüm ve petrol türevli plastik malzemeler içermeyen ürünleriyle ünlenen Evy Baby, bebeklerin farklı dönem ve özel ihtiyaçlarına uygun tasarımlarıyla hem ebeveynleri hem de bebekleri mutlu ediyor. Siz de bebeğinize en uygun, temiz içerikli ürünleri keşfetmek için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edin, zahmetsizce alışverişinizi tamamlayın.

Sağlıklı materyallerden üretilmiş, gece ya da gündüz kullanılabilen bebek bezleri, Evy Baby sayesinde ulaşılabilir fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Siz de en uygun fiyatlı ürünleri size özel kampanyalar ve çeşitli ödeme koşulları ile ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz.

Bilinçli Ebeveynlerin Tercihi Evy Baby

Geliştirildiği ilk yıllardan günümüze birçok madde ile üretilen bebek bezleri, anne babaların bilinçlenmesi ve daha doğal içerikli ürünler aramaları sebebiyle evrilerek bebek sağlığına ve çevreye daha duyarlı malzemelerle tasarlanmaya başlandı. Son teknolojinin desteğini kendi gücü ile birleştirerek %100 pamuk olan ürünüyle bir ilki başaran Evy Baby, bu özelliği sayesinde hem öncü markalardan oldu hem de pek çok ebeveynin ilk tercihi haline geldi. Bebeğiniz için en iyi Evy Baby ürününü ÇiçekSepeti farkıyla evinizin konforunda satın alarak siz ve bebeğiniz Evy Baby’nin temiz dünyasına adım atabilirsiniz.

Her bebek kendi ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmış bir bebek bezini hak eder. Bebeğinizi hem gece hem gündüz rahat ettirecek çeşitli bebek bezleri Evy Baby’nin ürün paletinde yer alıyor. Evy Baby, yeni doğan bebek bezleri dışında bebeklerin gelişim ve kilo ortalaması düşünülerek kullanım sırasına göre sıralanan ve 1-2-3-4 numaralı bez seçenekleri ile bebeklere maksimum konfor sağlamak için özel olarak bez paketleri üretiyor. Esnek yan bantları ve hüpper emici formülüyle bebeğinizin ihtiyacı olan konforu deneyimlemesi için siz de dilediğiniz Evy Baby ürününü, ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

Yeni doğan, mini, midi, maxi, maxi plus, junior ve extra large gibi bebek bezi çeşitleri sunan marka, uzun süreli kuruluk ve sızdırmazlık etkisi ile bebeklerin daha uzun süreler rahat hissetmesine yardımcı oluyor. Esnek yapısıyla bebeklerin hareket kabiliyetini de azaltmayan Evy Baby ürünleri, uygun fiyat fırsatı sunan çoklu süper ekonomik bezleriyle ebeveynleri de mutlu ediyor. Siz de Evy Baby fırsatlarını ÇiçekSepeti ile yakalayın, bebeğinizi hak ettiği kaliteyle buluşturun!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.