İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Exess

Eşsiz gözlük tasarımlarına imza atan Exess, birbirinden özenli ve güzel ürün yelpazesi ile şimdi ÇiçekSepeti’nde! Uluslararası standartlarda üretilen, göz sağlığının ön planda olduğu ürünler ile güneşli günlerin keyfini çıkartabilirsiniz. Kendi zevkinize ve tarzınıza uygun Exess ürünlerini ÇiçekSepeti’nde yer alan tasarımlar arasından kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik bu ürünlere en avantajlı fiyatlarla sahip olma şansını da yakalayabilirsiniz.

Şık ve Gösterişli Exess Güneş Gözlükleri

İhtiyacın ötesinde tasarımlara hayat veren Exess güneş gözlükleri, her kullanıcının yüz yapısına ve kişisel zevkine uygun modelleri ile gözlük modasına yeni bir soluk katar. Marka, metal ve metal polarize, asetat, kemik, polarize kemik gibi farklı malzemeler kullanarak daha dayanıklı ve yaratıcı ürünleri kullanıcılarına sunar. Ürünlerin sadece dış yapısında değil camlarında da ileri teknoloji kullanır. Bu sayede daha kaliteli ve uzun ömürlü ürünler piyasadaki yerini alır. Kadın, erkek ve unisex kategorilerinde ürünleri bulunan Exess, minimalist yaklaşımlar eklediği tasarımları ile çizgisini her zaman çok daha yukarıya taşır. Yeni sezon Exess modellerinin yer aldığı tüm güneş gözlüğü ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz.

Kadın, Erkek ve Unisex Güneş Gözlükleri İle Gözler Üzerinizde Olsun

Ergonomik kullanım ve son trendlere olan uygunluk ile farklı bir deneyim sunan Exess E ve 3-MOD3 modelleri, Exess ürünlerinin en fazla ses getiren çeşitleridir. Ürünlerde kullanılan malzeme kalitesi ve farklılığı ürünlerin çeşitliliğine de oldukça fazla katkı sağlar. Aynı zamanda en uygun fiyatlı Exess ürünleri bu seriler arasında yer alır. Farklı malzemelerin kullanılması ile artan çeşitlilik Exess fiyatları açısından da olumlu sonuçlar doğurur. Exess E ve 3-MODS serilerine en uygun fiyat koşullarında ÇiçekSepeti aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Ayrıca bazı dönemlerde yapılan Exess kampanya fırsatları ile indirimli Exess ürünleri sahibi olmak da mümkündür. İstediğiniz güneş gözlüğüne en uygun fiyatlar ile ulaşmak için ÇiçekSepeti’nde bulunan outlet Exess ürünleri içerisinden seçim yapabilir ve ürünü anında satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.