Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Eyüp Sabri Tuncer Kolonya ÇiçekSepeti’nde!

Kolonya, bilinen en eski parfüm çeşitlerinden biridir. Tüm zamanların bilinen en yaygın ve en çok kullanılan tuvalet malzemesidir. Son yıllarda yanımızdan ayırmadığımız kolonyalar, farklı esanslarla çok daha özel ve kullanışlı bir hale geliyor. Kolonya dendiğinde akla ilk gelen marka da Eyüp Sabri Tuncer oluyor. Geçmişten bugüne, geleneklere bağlı ama yenilikçi kokulara ve esanslara sahip Eyüp Sabri Tuncer kolonyaları, sizi tazeleyici dünyasına davet ediyor.

Online alışverişe özel indirimli Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Eyüp Sabri Tuncer kolonyalar ayağınıza gelsin.

Geleneksel ve Yenilikçi Eyüp Sabri Tuncer Kolonyaları

Birbirinden özel aromaları, notaları ve özel içerikleri ile kolonyalar her alanda kullanılıyor. Kolonya çeşitleri arasında yer alan özel içerikler, birçok kişinin zevk ve tarzına hitap ediyor. Limon kolonyası çarpıcı ve ferahlatıcı özelliği ile öne çıkarken, lavanta kolonyası çiçek özlerinin en hassas notaları içerisinde bulunduruyor. Kolonya seçenekleri arasında yer alan özgün kokular, özel tasarım şişeleri içerisinde yerini alıyor. Şişe tasarımları her kokuya özgü bir iz ve hikaye taşır. Bu hikayeler ile birleşen doğal içerikler, kolonyaların en göz alıcı özelliklerini gözler önüne seriyor. Akdeniz’in mandalina bahçelerinden Bodrum’a uzanan serüvenler, Çeşme rüzgarının ılık ve ferahlatıcı hikayesine doğru yol alıyor. Her bir kolonyanın sahip olduğu bu özellikler çerçevesinde kolonya fiyatları anlamında birçok farklı alternatif bulunuyor. Kolonya 5 lt ya da 1 lt seçenekleri ile de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Miktar olarak farklı alternatiflerle sunulan bu ürünler, her türlü kullanıcının ihtiyacına en iyi şekilde hitap ediyor.

Çanta içerisinde kolayca muhafaza edilmesiyle sıkça tercih edilen mini kolonyalar, her an her yerde kullanılabiliyor. Mini kolonya seçenekleri arasında Tütün, Amber, Bodrum Mandalinası, Çeşme Limonu, Lavanta, Beyaz Çay ve Japon Kiraz Çiçeği gibi birçok farklı çeşit yer alıyor. Çiçeksi kokular tercih edenler için Klasik Limon ve Japon Kiraz Çiçeği orijinal birer alternatif oluyor. Yasemin ya da Gardenya çeşitleri de özgün seçenekler olarak öne çıkıyor. Mini kolonya çeşitleri sprey başlık formuyla kullanılıyor. Sprey kolonya olarak da adlandırılan ürünler, kolay bir kullanım imkanı sunuyor. Size özel anılar bırakacak içerikleri ve sprey formlu şişe tasarımları ile göz alıcı bir görünüme sahip.

Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Eyüp Sabri Tuncer kolonya modellerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.