İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Faconnable ÇiçekSepeti’nde!

Dünyaca ünlü Fransız giyim markası olan Façonnable, üst kalite kadın ve erkek tasarımlarıyla ön plana çıkar. Giyim ürünleri kadar ayakkabı ve aksesuar çeşitleriyle de ilgi çeker. Eşsiz tasarım ve kalite anlayışını ustaca harmanlayan marka her yüz tipine uygun gözlük modelleri üretir. Birbirinden şık Façonnable ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Façonnable ile Kendinden Emin Bakışlar

Kombinlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan güneş gözlükleri çerçeve yapıları ve cam renkleri ile farklı yüz tiplerine uyum sağlayacak şekilde üretilir. Façonnable gözlük modelleri optik ve güneş gözlüğü seçenekleri ile karşınıza çıkar. Göz numarasına uygun optik gözlükleri Façonnable’nin konforlu çerçeveleri ile buluşturarak keyifle kullanabilirsiniz. Façonnable güneş gözlüğü modellerini de her türlü kombininizle uyum içinde takabilirsiniz. Kadın, erkek ve unisex güneş gözlüğü modelleri ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Façonnable optik gözlük çerçeveleri metal, kemik ve polikarbon olarak tasarlanır. Tarzınıza ve kullanım alışkanlıklarına uygun seçimler yaparak keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Markanın güneş gözlüğü çerçeveleri de farklı materyaller ve renklerle üretilir. Modern ve klasik her türlü kombininizle uyum sağlayan gözlük modelleriniz Façonnable ürünleri arasında bulabilirsiniz. Düz renkli ve desenli çerçevelerle sunulan Façonnable optik gözlük çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Façonnable Gözlük Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

Façonnable gözlük çerçeveleri hafif yapıları ile konforlu bir kullanım imkanı sunar. Şık tasarımlı ve yüksek kaliteli güneş gözlükleri UV filtreli ve polarize filmli olarak karşınıza çıkar. Modern tasarım teknolojileri ile üretilen Façonnable gözlük çeşitleri kombinlerinize renk katar. Markanın tasarımlarını her mevsim rahatlıkla takabilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda Façonnable gözlüklerle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Damla, oval, yuvarlak ve köşeli gözlük modelleri içinden yüz hatlarınıza uygun seçimler yapmaya dikkat edebilirsiniz. %100 UV korumalı ürünlerle gözlerinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyabilirsiniz.

Façonnable çerçeve fiyatları malzeme yapısına göre değişiklik gösterir. Kemik ve metal modeller arasında fiyat farklılıkları olduğunu görebilirsiniz. Markanın güneş gözlüğü fiyatları da tasarım detaylarına bağlı olarak farklı seviyelerde sunulur. Façonnable online alışveriş fırsatlarından faydalanarak markanın kaliteli ürünlerine indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Göz dolduran tasarımlara sahip Façonnable gözlük çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.