Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Falcon ÇiçekSepeti'nde!

Kolat Motosiklet A.Ş. bünyesinde 2013 yılında kurulan Falcon; motosiklet, scooter ve bisiklet üretimi yapan bir marka. “Özgürlüğün Adı” sloganıyla faaliyet gösteren Falcon markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Özgün ve modern tasarıma sahip Falcon marka bisikletler, kaliteli malzemeden üretiliyor ve bu sayede yüksek performans sağlıyor. Falcon marka bisikletler isterseniz günlük hayatta ulaşım aracı olarak, isterseniz bir hobi ürünü olarak kullanılabiliyor. Siz de uygun fiyatlı Falcon ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Yüksek Performanslı Falcon Ürünleri

Kadınlar, erkekler ve çocuklar için kaliteli ve yüksek performanslı bisikletler üreten Falcon; çift amortisörlü bisiklet, şehir bisikleti, yol bisikleti, dağ bisikleti, çocuk bisikleti gibi birçok bisiklet çeşidine de sahip. Sizin için en uygun olan bisikleti seçerek özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. İndirimli Falcon ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Falcon marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Falcon ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Sürüş kolaylığı sayesinde sizi yormayan, jant büyüklüklerine göre performansınızı belirleyen, güvenilir Falcon marka bisikletler ile ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla tanışın. Siz de Falcon ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Falcon ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.