Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Falez ÇiçekSepeti’nde!

Falez, günümüzün ihtiyaçları doğrultusunda, mutfaklarda kaliteyi en ekonomik koşullarda tüketiciye ulaştırmak misyonuyla kuruldu. Üretim detaylarına hakim ve pazar taleplerini yakından takip eden bir takımın oluşturduğu Falez, her zaman tüketici beklentilerinin bir adım önünde olmayı hedefleyerek yola çıktı.

Falez ev ve yaşam ürünleri, şimdi ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da hayatınızı kolaylaştırmak için sizleri bekliyor!

Falez Ürünleriyle Daha Pratik ve Keyifli Bir Hayat

Falez markalı paslanmaz çelik tencere ve düdüklü tencereler, pres ve döküm alüminyum pişirme grupları 30 yılı aşkın üretim tecrübesiyle 25.000 m2 kapalı alanda üretim yapan, günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını üretim tesislerinde bulunduran, 450’yi aşkın çalışanı ile bir üretim devi olan Hürsultan A.Ş tarafından üretilmekte. Türkiye’de ilk kez alüminyum gövdenin dış yüzeyini porselen emaye ile kaplayıp değişik renk ve dekor tasarımlarının dış yüzeye uygulanmasını sağlayan Falez, bu uygulamayı bir adım öteye taşıyıp iç yüzeye yapışmaz yüzey kaplayarak her türlü beğeniye uygun alternatif ürünleri tüm mutfaklara taşımayı hedefliyor.

Marka, tencere setleri·, tencere ve tavalar, sahanlar, kek kalıbı ve tepsi·ler, düdüklü tencereler çaydanlıklar, bıçak takımları, saklama kapları gibi birçok farklı kategoride, kullanışlı ve hayat kurtaran ürünleri bir araya topluyor. Geniş ürün yelpazesindeki tüm ürünlerle hayatınızı daha pratik ve keyifli hale getirmeyi hedefleyen Falez, kaliteli işçilik ve malzemelerle uzun süreli bir kullanım ömrü de vadediyor.

Siz de online alışverişe özel avantajlı fiyatları ve Falez ürünlerini keşfetmek için alışverişinize hemen başlayın!