İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fantom

Uzun yıllardır kaliteli çeşitleri ile kullanıcılarına hizmet sunan Fantom ürünleri, üstün performans gösteren elektrikli süpürge modelleri ile size ev işlerinde yardımcı olur. Elektrikli süpürge boruları ve başlık aparatları ile yedek parça imkanı sunan Fantom fiyatlarını, ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıkları ile inceleyebilirsiniz.

 

Ev Temizliğinde Konfor için Fantom Ürünleri

 

Toz torbalı veya toz torbasız modelleri ile yeni Fantom ürünleri, yüksek emiş gücü ve güçlü motoru sayesinde ev işlerinizi kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olur. Sahip olduğu Hepa filtresi ile bu süpürge modelleri yaşam alanlarınızın havasında dolaşan ince tozları içine hapseder. Kolay dönen tekerlek sistemleri ve otomatik kablo sarma özelliği ile zahmetsiz bir şekilde evinizde hijyen sağlayabilirsiniz. Perde, koltuk kenarı, parke ve fayans gibi farklı yüzeyleri temizlemenize imkan veren başlık aparatları ile evinizin her köşesindeki tozları yok edebilirsiniz. Şeffaf haznesi sayesinde temizliğin verimliliğini ölçebilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlı Fantom Ürünleri ile Dayanıklılık

 

İndirimli Fantom ürünleri arasında yer alan teleskopik elektrik süpürge boruları, uzun süren dayanıklılık sağlar. Paslanmaz çelikten üretilen bu borular temizlik anında eğilip bükülme ve kırılma gibi sorunlar yaşamanıza engel olur. Kolay bir şekilde süpürgenize monte edebileceğiniz bu borular ile koltuk altı, dolap altı gibi ulaşılması zor yerleri temizleyebilmeniz mümkün olur. Ayarlanabilir boyu sayesinde eğilmeden temizlik yapmanıza fırsat veren bu ürünler sayesinde konforlu bir gün geçirebilirsiniz.

 

İndirimli Fantom Ürünleri ile Yüksek Emicilik ve Azalmayan Performans

 

Uygun fiyatlı Fantom ürünlerinden süpürge yer başlığı modelleri ile fayans, parke, ahşap, halı gibi tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Outlet Fantom ürünleri; yüksek emiş gücü ve azalmayan performansı ile size kolaylık sağlayarak zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Fırçalı ve fırçasız olarak kullanabilmenize imkan veren pedalı sayesinde halılarınızda derinlemesine hijyen sağlamanıza yardımcı olur. Park halinde elektrik süpürgesine kolayca takılmasını sağlayan tırnak tasarımı sayesinde saklama alanlarında yerden tasarruf edebilirsiniz.

 

Siz de kısa sürede ev işlerini tamamlamak ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız ÇiçekSepeti’nin güvenli alışveriş deneyimi ile Fantom kampanya ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.