İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Farbag ÇiçekSepeti'nde!

Çantacılık sektörüne getirdikleri yenilikçi ve dikkat çekici tasarımları ile Farbag markası, kadınlar için özel olarak geliştirdikleri şık çantalara sahip. Farbag markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Portföy çanta ve omuz çantası kategorilerindeki renkli, kaliteli ve kullanışlı ürünleri ile kadınların gözde markalarından olan Farbag; çantalarının tasarımında da oldukça özgün. İster günlük hayatınızda isterseniz özel anlarınızda size eşlik edecek çantaların geliştiricisi olan Farbag, stilinizi bir adım öteye taşıyor. Siz de uygun fiyatlı Farbag ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Dikkat Çekici Tasarımlara Sahip Farbag Ürünleri

Renkler, desenler, püsküller ve zincirler… Farbag markasının çantalarında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz! Özellikle Farbag marka portföy çantaları; işe giderken, özel davetlerde ya da plajda kullanabilirsiniz. Çok yönlü kullanıma sahip Farbag çantalar ile başka bir aksesuara ihtiyaç duymadan kombininizi güçlendirebilirsiniz. İndirimli Farbag ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Farbag marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Farbag ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Farbag omuz çantaları da özel zincir sapları ve kullanışlı bölmeleri ile size hayatın her anında eşlik ediyor. Siz de Farbag ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Farbag ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.