Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Farmasi Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünleri

Sağlıklı, mutlu ve kaliteli bir yaşam herkesin hakkı. Dr. Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında kurulan Farmasi, geniş ürün yelpazesi ile kişisel bakım, saç bakım, parfüm ve kozmetik ürünler başta olmak üzere birçok kategoride hizmet veren bir markadır. Ürünlerinde dünya standartlarına uygun içerikler kullanan marka, tüm ürünlerini yüksek kalite standartları doğrultusunda ve doğaya zarar vermeden çevre dostu yöntemlerle üretir.

Kişisel bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine, cilt bakım ürünlerinden saç bakım ürünlerine, gıda takviyelerinden parfüme, doğal içerikli ev temizlik ürünlerinden bakım kremlerine kadar uzanan ürün gamıyla Farmasi, her türlü ihtiyacı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahiptir. Siz de Farmasi dünyasının ayrıcalıklı ürünleriyle tanışmak isterseniz ÇiçekSepeti marka sayfasından indirimli Farmasi ürünleri ve çok daha fazlasını bulabilir, Farmasi kampanya duyuruları için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Farmasi Fiyatları ve Farmasi Ürün Çeşitleri

Gün boyu kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ürünler sunan Farmasi, kişisel bakım ürünleri ile birlikte vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş makyaj malzemeleri üretiyor. Kişisel bakım ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünleri; el kremi, pudra, fondöten, yüz kremi, BB krem, CC krem ve güneş kremleri ile dudak kremi, şampuan ve saç bakım kremleridir. Farmasi şampuan çeşitleri, canlandırıcı ve kırık saçları onarıcı özelliği ile öne çıkarken aynı zamanda zengin bitki özlerinin arındırıcı etkisiyle daha sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Farmasi el kremi ise elde oluşan çatlaklar için onarıcı etki yaparken hızlı nemlendirme özelliği sayesinde teninizin her zaman sağlıklı görünmesine yardımcı olur. İçerisinde kimyasal madde bulundurmaz ve en kuru ciltleri bile hızla nemlendirir. Farmasi parfüm çeşitleri ise EDP ve EDT ürün tipi, antialerjik ve organik özellikte sonsuz koku seçenekleri sunar.

Yüzlerce farklı ürün ve kişisel bakıma dair her şey Farmasi’nin ürün gamında yer alırken yeni sezon Farmasi kişisel bakım ürünleri ve outlet Farmasi marka makyaj malzemeleri başta olmak üzere her türlü ürünü ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.