Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Faruk Karar ÇiçekSepeti’nde!

1976 yılında ayakkabı toptancısı olarak ticari faaliyetine başlayan Kısmet Kundura günümüzde Faruk Karar markası ile bir ayakkabı üreticisi olarak yurt içi ve yurt dışına ürünlerini satan bir marka olmayı başarmıştır.

Kaliteli malzemeleri, ürün çeşitliliği ve uygun fiyat aralıklarıyla Faruk Karar markalı ürünler, ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da sizleri bekliyor!

Kararsızlığınızı Bitirecek Faruk Karar Ürünleri

2010 yılından beri erkek deri sandalet, deri merdane terlik, kadın deri sandalet, deri terlik ve daha birçok ürün çeşidiyle üretimine devam eden Faruk Karar, fiyat politikası sayesinde estetiğin, şıklığın, sağlamlığın ve rahatlığın daha kolay ulaşılabilir olmasını sağlıyor. Özel üretim ayakkabıların ve her mevsim gözde olan klasik modellerin yanı sıra kadın ve erkek ayakkabılarında spor, klasik ve şık gündelik gibi seçenekleriyle özel günlerinizde, düğünlerinizde ve unutulmaz anlarınızda yanınızda olduğu gibi yoğun temponuzda size rahatlık sunmak için çalışıyor.

Deri ürünleriyle Faruk Karar, hava geçirgenliği sağlayan, sıcak ve soğuktan koruyan ayakkabı, sandalet ve terlik çeşitleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca kullanılan malzemelerin kalitesi, uzun süreli bir kullanım ömrü sunuyor. 40 yılı aşkın tecrübesiyle aradığınız şıklığı, rahatlığı ve dayanıklılığı sunan Faruk Karar ürünleri, ayakkabı dolabınızın vazgeçilmez parçalarından oluşuyor.

Siz de ihtiyacınız olan Faruk Karar ürünlerini online alışverişe özel indirimlerle çok daha avantajlı bir şekilde satın almak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek, alışverişinizi fırsatları yakalayarak tamamlayabilirsiniz!