İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İstanbul - Fatih Çiçek Siparişi

Fatih ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Fatih Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Fatih ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Fatih'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Fatih ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Sevdiklerinden çiçek alıp da, buna hayır diyecek hiç kimse yoktur. Çünkü çiçekler saf ve samimi duyguların göstergesidir. Sevdiklerinizle aranızda duygusal bir bağ kurmanıza olanak verir. Ayrıca birbirinden farklı aranjmanlar ve renk seçenekleri ile size seçim yaparken kolaylık sağlar. Aynı kolaylığı çiçek siparişi verirken Çiçek Sepeti de sağlar. Sadece bir tık kadar yakınınızda olan Çiçek Sepeti, birbirinden farklı aranjman seçenekleri ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Fatih’de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle bir araya getirir ve hayalinizdeki bukete en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Fatih Çiçekçileri

Balat Mahallesi, Cerrahpaşa Mahallesi, Beyazıt Mahallesi ya da Topkapı Mahallesi farketmez… Eğer Fatih’de ikamet ediyorsanız, Fatih çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde size bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Fatih’e çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulamasıyla ya da web sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyeliklik şartı olmadan…

Fatih Çiçek Sepeti

MÖ 6500 yıllarına denk gelen Neolitik döneme ait buluntularla bugün yaklaşık olarak 8500 yıllık bir yerleşim yeri olan Fatih, ismini Fatih Sultan Mehmet’in kendi adıyla bu yerleşim yerinde yaptırdığı bir külliyeden alır. Yaklaşık 8500 yıllık tarihi içinde pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan ilçe, şu an İstanbul'un en önemli tarihi, turistik ve ticari merkezidir.

Özellikle tarihi açıdan birçok tarihi yapıyı içinde barındıran Fatih semti, gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Sultanahmet Meydanı, Ayasofya, Kadınlar Pazarı, At Pazarı, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Fener Rum Patrikhanesi, Mısır Çarşısı, Ayın Biri Kilisesi, Süleymaniye Camii, Fatih Camii, Ulema semti, Mimar Sinan Türbesi, Kanlı Kilise, Eminönü balık ekmekçileri, Gülhane Parkı.

Her bir köşesinde tarihi bir güzelliğe rastlayacağınız Fatih ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Fatih ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Fatih’de çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek ve günlerine enerji katmak için hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, binlerce aranjman arasından en güzel buketi seçebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.