İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fawori

Evinizi ya da ofisinizi yeniliyor ve dekorasyonda yeni fikirler denemek istiyorsanız Fawori ürünleri ile fark yaratabilirsiniz. Dönüşüm astarları, mat iç cephe boyaları, silikonlu dış cephe boyaları, antipas çeşitleri ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlı Fawori ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Yeni Sezon Fawori Boya Renkleri

Fawori markası dekorasyon dünyasını yakından takip ediyor ve sezonun en trend renklerini ürün skalasına katmaya özen gösteriyor. Bu sayede sarı, lila, pembe ve mavi gibi yaygın renklerin yanı sıra mum çiçeği, nil yeşili ya da iğde tonlarını bulmak da oldukça kolay. Yaşam alanlarınız için kurduğunuz dekorasyon hayallerini kısıtlamadan markanın ürünlerini inceleyebilir ve yüzünüzü güldüren Fawori fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.

Çelik Yüzeyleri Korumak İçin: Fawori Sentetik Antipas

Markanın antipas ürünü her türlü demir, çelik ve saç yüzeylerin korozyonuna engel olmak için sıklıkla kullanılır. Ürün, içeriğinde yer alan alkid ve antikorozif pigment kombinasyonu sayesinde bu gibi yüzeyleri pas tehlikelerine karşı en iyi şekilde korur. İndirimli Fawori ürünleri arasında 2,5 ya da 15 litrelik seçenekleri bulabilirsiniz. Masif tutkal ya da şeffaf astar çeşitlerini de Fawori kampanya fırsatları ile sipariş vermeniz mümkün.

En İyi Sonucu Veren Outlet Fawori Ürünleri

Parkelerinizi cilalamak istiyor ama nasıl bir ürün seçeceğinize karar veremiyorsanız Fawori’nin farklı vernik çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Yaşam alanlarındaki riskli bölgeleri su sızıntılarına karşı korumak içinse elyaflı su yalıtım ürünlerini kullanabilirsiniz. Her türlü yüzeye uygulanabilen su tutucular özellikle çatı, teras ve balkon gibi alanlarda yağmur suyuna karşı bile güçlü bir direnç gösteriyor. Ufak tefek tadilatlarınız ya da daha geniş çaplı dekorasyon çalışmalarınız için Fawori markasının tüm boya, cila, astar ya da tiner ürünlerini gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.