İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Febreze Oda Parfümleri Koleksiyonu

Febreze; 1996 yılında Procter & Gamble (P&G) tarafından tanıtılmıştır. İsmi; "Fabric" (Tekstil) ve "breeze" (esinti) kelimelerinden gelir. 2014 yılından itibaren Türkiye’de de bizlerle buluşan Febreze; odalarınız, kumaşlarınız, arabanız ve küçük alanlar üzerindeki kötü kokuları hapsederek mükemmel koku sunar. OdourClear teknolojisine sahip olan Febreze; yemek kokuları, sigara kokusu gibi inatçı, kötü kokuları yok ederek geriye hafif, ferah bir koku bırakır.

Formülünde yüzde yüz doğal olan bir nitrojen bulunan Febreze; bu formülü sayesinde kokuları sadece maskelemez, onları gerçek anlamda yok ederek temizler. Bu formül, Febreze’i diğer oda kokularından kolayca ayırır. Kötü kokuları yok ederek yaşam alanlarınızı her yeni gün taptaze ve yenilenmiş bir şekilde karşılamanızı sağlar. Her gün yenilenmenizi sağlayan Febreze ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, kampanya ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulama ve web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Herkesin Seveceği Bir Febreze Var

Febreze, ürün çeşitliliğiyle hemen herkese hitap edecek kokulara sahiptir. Ama hepsinin ortak bir özelliği var; gün boyu süren ferahlatıcı etkiye sahip olmaları. Doğa kokuları ve çiçek kokuları gibi seçenekler sunan Febreze ile her gün yeni bir koku deneyebilirsiniz. Tüm Febreze ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir ve detaylı inceleyerek online sipariş ile satın alabilirsiniz.

Evinizde yaşayan sevimli dostlarınız bazen rahatsız edici kokuları evinizin her yerine yayabilirler. Febreze bu kokular üzerinde de oldukça etkilidir. Ağır ve kalıcı evcil hayvan kokularını özel formülüyle temizler ve yaşam alanlarında hafif, taptaze bir koku bırakır. Daha kolay kullanım için geliştirilen tetikli yapısıyla perdeleriniz ve koltuklarınız üzerinde de Febreze ürünlerini rahatlıkla kullanabilir ve uzun süre kalıcı, taptaze bir koku yakalayabilirsiniz. Özellikle evinizi ziyaret eden misafirleriniz içeri girer girmez bu ferahlatıcı kokuyu alacak ve sırrınızı merak edecek.

İhtiyacınız olan tüm Febreze ürünlerini ÇiçekSepeti’nde uygun fiyatlarla bulabilir, siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.