Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Felicia

Felicia’nın evcil hayvanlar için ürettiği lezzetli ve dünya standartlarına sahip kaliteli ürün seçeneklerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla ulaşmak artık çok kolay. Kedi ve köpeklerinizin sağlıklı ve kaliteli beslenmesini sağlayabileceğiniz Felicia ürünleri sayesinde onlara uzun bir hayat yaşayabilme şansını verebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sunduğu ayrıcalıklı fiyatlarla evcil hayvanınızın ihtiyaç duyduğu en uygun seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz. Felicia fiyatları ürünün türüne, içeriğine ve boyutuna göre farklılık gösterir.

Özel Formüle Edilmiş Felicia Ürünleri

Felicia’nın ürün alternatifleri arasında hem yaşa hem de farklı ırklara göre en uygun ve en doğru ürünü bulabilmeniz mümkün. Bitkisel ve hayvansal proteinleri ile zengin içeriğe sahip olan ürünler sunmuş olduğu çeşitlilik sayesinde sevimli dostlarınızın gündelik ihtiyacı olan besinleri almasını sağlayabilir, farklı lezzetler ile beğenmesi en zor olan evcil hayvanlarınızın bile iştahını kabartabilirsiniz. İçeriğinde hiçbir ek ve koruyucu maddeye yer vermemesi sayesinde kedi ya da köpeğinize verebileceğiniz en doğal tercihtir. Bunun yanı sıra formüllerde kullanılan farklı ham maddeler; evcil dostlarınıza daha güçlü bir kas yapısı sağlayabilir, onların ağız kokusunu yok etmeye yarayabilir. İndirimli ve outlet Felicia ürünleri için ÇiçekSepeti’nde yer alan seçeneklere göz atabilirsiniz.

Evinizdeki Dostları Mutlu Eden Felicia

Tüm ırklardan yetişen köpek ve kediler için üretilen Felicia Lamb&Rice ve Cat Salmon; protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile evcil hayvanınızın günlük ihtiyaç duyduğu tüm besinleri almasını sağlar. Farklı boylardaki paket seçenekleri ile uzun süre dayanan Felicia ürünlerine ÇiçekSepeti sayesinde güvenli bir şekilde erişebilir, Felicia kampanya fırsatlarından yararlanarak dilediğiniz paketli ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Felicia İle Daha Sağlıklı ve Mutlu Sevimli Dostlar

Kedilerinize ve köpeklerinize lezzetli deneyimler yaşatabileceğiniz Felicia ürünleri, herhangi bir alerjik reaksiyona neden olabilecek yapay tatlandırıcı ya da renklendirici kimyasallar içermeden üretilir. Bu sayede sindirim sistemi ve alerjik hassasiyeti bulunan evcil hayvanlarınız için güvenli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Evcil hayvanınızın yaşına ve ırkına göre ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip yeni sezon uygun fiyatlı Felicia ürünleri için ÇiçekSepeti’ni takipte kalabilirsiniz.