İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Felix

Deneyimli kedi maması üreticisi Felix, kedilerin günlük besin ihtiyaçlarının karşılanması için formülize ettiği ürünlerde sağlık ve lezzeti harmanlıyor. Dört ayaklı dostlarınızın karşı koyamayacağı, yaşamları boyunca onlara eşlik edecek besleyici ve leziz Felix kedi mamaları ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da!

Ürün çeşitliliği ve güvenilir mama reçeteleriyle dünyaca ünlü Felix markasına ait ürünleri ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile anında inceleyebilir ve evinizin konforunda online alışveriş kolaylığı ile satın alabilirsiniz.

Zor Beğenen Kedilerin Tercihi Felix

Kediler, doğaları gereği zor beğenirler ve yemeklerini yalnızca besin olarak görmezler. Yemek onlar için aynı zamanda bir ritüeldir. Bunun yanında kedilerin nasıl beslendiği, gelişimleri ve büyümeleri için büyük bir öneme sahiptir. Tüy parlaklığı, tüy dökme ve metabolizma sorunları yaşamamak için mama içeriklerinin vücut ihtiyaçlarına uygun olması gerekir. Felix iyi içerikli ürünleriyle, dört ayaklı dostlarınızın gün boyunca ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminleri içermesinin yanı sıra kedilerin oyuncu yapısına da hitap edecek nitelikte geliştirilmiştir. Siz de kediniz için bir yiyecekten fazlası olan Felix’leri ÇiçekSepeti aracılığı ile inceleyebilir, onun ihtiyacına en uygun ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Patili dostunuzun ihtiyaçları zamanla değişebilir. Bu nedenle kediniz büyür ve gelişirken ona uyum sağlayabilecek bir mama ile beslenmesi gerekir. Felix’in kedilerinizin yaşına, kilosuna ya da beslenme alışkanlıklarına göre çeşitlenmiş kedi dostu ürünlerini keşfedebilir ve detaylarını öğrenerek dostunuzun sağlığı için doğru adımı atabilirsiniz. Bunlara ek olarak cinsleri de, beslenmelerinin nasıl düzenlenmesi gerektiğini belirleyen bir durumdur. Cins ve özel sağlık durumları bulunan kediler için özel formüllerle üretilmiş alternatif ürünleri Felix markası içinde bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Felix sayesinde kedi sahipleri, dört ayaklı dostlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyor ve bakımını mükemmelleştiriyor. Siz de besleyici dengeli içeriğiyle kedinizin daha sağlıklı ve mutlu olmasını sağlamak için Felix ailesine katılabilir, ÇiçekSepeti’nin online sipariş avantajlarından yararlanmak için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.