Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Felsefe Kitapları

Farkında olduğumuzu sandığımız birçok kavram, olgu ve düşüncelerle ilgili detaylı bir şekilde düşünmeyi ve sorgulamayı sağlayan felsefe kitapları, benliği yeniden keşfetmenin de bir yoludur. Merak ettiğiniz konuları yeniden ele almanızı ve bakış açınızı genişletmenize yardımcı olan bu kitapları, ÇiçekSepeti’nden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. En çok ilginizi çeken konular hakkında yeniden fikir edinmek ve ünlü düşünürlerin eserlerine ulaşmak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Yepyeni Düşünceler Keşfedin

Felsefe kitapları, zamanınızı kaliteli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Daha önce merak edip okumaya zaman bulamadığınız eserleri veya önceden severek okuduğunuz büyük düşünürlerin diğer eserlerini edinmek, felsefe alanındaki gelişiminize katkı sağlar. Farklı kültürlerin düşünce sistemlerini öğrenmek, kendi düşüncelerinizi besler. Yararlı ve kullanışlı hediye alternatiflerinden biri olan felsefe kitapları, çevrenizdeki insanlar için de oldukça faydalı olur. Hem sizin hem de sevdiklerinizin seveceğini düşündüğünüz eserleri sipariş ederek aynı anda okumaya başlamak, etkileşiminizi artırır. Böylelikle onlarla farklı konularla ilgili sohbet ederek farklı bakış açılarını öğrenebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Köklü Eserlerle Kendinizi Geliştirin

Son zamanlarda popüler olan Uğur Koşar’ın Allah De Ötesini Bırak adlı eseri, din ve inanç konularında size yeni fikirler sunar. Daha köklü din felsefesi kitaplarını kütüphanenize eklemek ve tasavvufi görüşler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Mevlana ve Yunus Emre gibi İslam kültürünün en önemli isimleri hakkında yazılmış kitaplar da ÇiçekSepeti’nde bulunur. Ayrıca felsefe alanının en önemli isimleri Arthur Schopenhauer, Martin Heidegger, Emile Durkheim, William James gibi batı düşünürlerin birbirinden farklı birçok konu üzerinde yazdığı kitapları satın almak sizin için yararlı olabilir. Eğer felsefenin temellerini atan düşünürlerin kitaplarını merak ediyorsanız Cicero, Platon, Diyojen, Konfüçyüs, Seneca ve Aristotales’in eserlerini inceleyerek kütüphanenize yatırım yapabilirsiniz. Zaman, varoluş ve felsefe disiplinleri hakkında detaylı bilgiler edinmek, düşünce dünyanızı zenginleştirmenize vesile olur. Felsefe, birçok farklı disiplini de ele alabildiğinden sanatsal, tarihsel ve sosyolojik düşünceleri felsefi yorumlarıyla yeniden ele almak size farklı konularla ilgili bilgiler sağlar.

Tek Seferde Birçok Kitap Edinin

Felsefe kitap setleri, okuma ve öğrenme arzunuzu pekiştirir. Birçok usta filozofun eserlerini farklı kombinasyonlarıyla sipariş etmek için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz. Che, Fidel Castro ve Mustafa Kemal Atatürk gibi tarihe damgasını vurmuş büyük politikacıların; Farabi, İbni Arabi, İbni Rüşd gibi önemli doğu bilim adamlarının ve Nietzsche, Freud, Soren Kierkegaard, Carl Gustav Jung gibi tarihe geçmiş düşünürlerin kitaplarına, birbirinden farklı seçeneklerle sahip olabilirsiniz. Edebiyata alanında detaylı fikir sahip olmak isterseniz, Virginia Woolf, Shakespare ve Montaigne’nin düşüncelerini kapsayan seçkileri incelemeniz sizin için yararlı olur. Tek seferde bu düşünürlerin kitaplarına erişmek için daha çok sayıda kitaplardan oluşan felsefe setlerine de göz atabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız için müfredatta bulunan felsefe dersine yönelik kaynaklara ulaşmak için ÇiçekSepeti’nden Esen ve Sınav Yayınları gibi başarılı yayınların soru bankalarına ulaşabilirsiniz. Çocuklarınız için sınavlara yönelik kapsamlı sorulara sahip bu yayınlar, onlar için kaliteli bir alıştırma olanağı sunar.Felsefe ile ilgili ihtiyaç duyacağınız her konu ve içeriği ÇiçekSepeti ile keşfedebilirsiniz. Pratik bir şekilde sipariş edeceğiniz kitaplarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim alabilirsiniz.