Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Fener Işıldak

Fener ve ışıldak gibi seyyar aydınlatma ürünlerine her zaman ihtiyaç duyabilirsiniz. Elektrik kesintileri, gece yürüyüşleri veya ışık almayan mekanlarda aradığınızı bulabilmek gibi birçok farklı durum ve zamanda gerekli olan bu tür aydınlatmaların birbirinden farklı modelleri ÇiçekSepeti’nde.

Minik Bir Işık Bile Yolumuza Bulmaya Yeter

Bazı durumlarda yanınızda bir ışık kaynağı bulunması gerekir. Bazen bir anahtarı deliğe sokmak, bazen yere düşen bir düğmeyi aramak ya da yürüdüğümüz yolu görebilmek için ışık şart olur. Bu gibi durumlar için üretilen sayısız fenerlerden en küçük ve kullanışlı olanı, uluslararası bir marka olan NITECORE’un anahtarlıklı feneri. Dayanıklı polikarbonat ile üretilen Tube Uv 500 mW fener, üstündeki tek düğme ile açılıp kapanır. Entegre lion pili ise basit bir mikro USB kablo ile şarj edilebilir. Ellerinizin dolu olduğu, fener tutabilecek durumda olmadığınız zamanlar için geliştiren kafa lambaları da oldukça kullanışlı. Kafa lambaları; balık tutarken, geceleri köpeğiniz gezdirirken ya da herhangi bir şeyi tamir ederken rahatlıkla kullanabileceğiniz aydınlatma ürünleri. Havanın durumuna göre 50 ile 100 metre ışık etkisi olan fener, 3 adet AA pille kesintisiz olarak 4 saate kadar çalışabilir. İhtiyacınıza uygun feneri bulmak için ÇiçekSepeti’nin sayısız ürün çeşidinden faydalanabilirsiniz. Kolay sipariş ve hızlı teslimat sayesinde yeni fenerinizi kısa süre içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fener Işıldak Modelleri ve Çok Daha Fazlası ÇiçekSepeti’nde

LED ışıldaklar, normal bir aydınlatma ya da el feneri gibi kullanılabilir. Ama asıl işleri elektrik kesintisinde hemen devreye girmek ve karanlıkta kalmanızı önlemek. Bazı LED ışıldak modelleri 80 saat boyunca aydınlatmaya devam edebilir. 20W Barnetta Brs; şarjlı, mıknatıslı ultra parlak tamirci feneri, 700 lümen yüksek ışığı ve 360 derece dönen asılabilir başlığı ile oldukça pratik. Telefon şarj etmek için powerbank olarak da kullanılabilen fener, kamp ve gece yürüyüşleri sırasında da işinizi kolaylaştır. Işık kaynağına su altında ihtiyacınız varsa, Andoutdoor markasının dalış lambasına göz atabilirsiniz. 3 adet orta boy pil ile çalışan lamba, su altında 300 feet mesafeden bile görüntü almanızı sağlar. Güvenlikle ilgili endişeleriniz varsa, yolunuzun üstünde saldırgan olabilecek insan ya da hayvanlar olduğundan şüpheleniyorsanız elektroşoklu el feneriyle ilgilenebilirsiniz. Fener özelliğinin yanı sıra elektroşok sistemiyle kendinizi korumanızı sağlayan bu alet ile karşınızdakine kalıcı bir zarar vermeden üstünüze gelen tehlikeyi geçiştirmenizi sağlar. ÇiçekSepeti’nin sunduğu ışıldak ve fener modellerinden uygun olanlarını vakit kaybetmeden sipariş verebilir, kampanya ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Gün Işığıyla Çalışan Solar Aydınlatmalar

Özellikle dış mekanlarda ışıldak ya da fenerden daha kalıcı bir çözüm arıyorsanız solar aydınlatma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu alanda DAT AT- 999, güneş enerjili solar aydınlatma sistemi ile ciddi bir açığı kapatıyor. Kurulum yaptıktan sonra neredeyse hiç dokunmadan çalıştırabileceğiniz bu sistem, gündüz depoladığı güneş enerjisini geceleri kullanıyor. Sisteme bağlı bir ampul ile 18 - 21 saat, 2 ampul ile 24 - 18 saat, 3 ampul ile 7 - 10 saat arası ışık elde edebilirsiniz. Aynı markanın taşınabilir solar feneri de görülmeye değer. Daha kapsamlı bir solar sistem ihtiyacınız varsa Green Solar’ın 10 watt’lık çantalı güneş aydınlatma seti işinizi görebilir. Tekerlekli bir çanta içine yerleştirilen bu sistem sayesinde ışık kaynağınızı dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Farklı alanlarda kullanabileceğiniz sayısız ürünü ÇiçekSepeti’nin sunduğu seçenekler arasında bulmanız da oldukça kolay. Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilir ve hızlı teslimat ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.