Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Fenerbahçe Forma ÇiçekSepeti’nde!

Efsane futbol takımlarından Fenerbahçe, “Sen de bu hikayenin bir parçası olmak istemez misin?” diyerek taraftarlarına seslendiği ürünüyle tüm taraftarlarını takımı desteklemeye davet ediyor. Akıllara kazınan renkleri ve tasarımıyla çubuklu forma, şimdi de ÇiçekSepeti’nde!

Online alışverişe özel indirimli Fenerbahçe forma modelleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Fenerbahçe formalar ayağınıza gelsin.

Fenerbahçe Forma Modelleri

“Arasam dünyayı eşin bulunmaz Öyle bir sevda ki paha biçilmez Lacivert olmadan sarı sevilmez Fenerbahçe olmadan hayat çekilmez!” Fenerbahçe sevdalıları bu satırları okurken çoktan eşlik etmeye başlamıştır. Birlikteliğin ve takım olmanın en renkli hali Fenerbahçe, bu ürünüyle tüm taraftarları birlik olmaya çağırıyor.

“Düşünsene Saracoğlu’ndasın; almışsın eline atkını… Üzerinde yepyeni çubuklu forman, hep bir ağızdan başlamışsın besteyi söylemeye! Tam o esnada gol olmuş; stat adeta yıkılıyor! Artık yepyeni bir hikayenin başladığını biliyorsun. Bu bizim hikayemiz ve biz Fenerbahçeyiz! Atamızı her zaman kalbimizde taşırız. Önemli olan Atatürk’ün hangi takımı tuttuğu değil; hangi takımın Atatürk’ün izinden gittiğidir. Efsane çubuklu formanın sırt kısmında yer alan ‘Atatürk’ imzasıyla bu gururu yaşamaya devam edeceğiz!” diyen markanın imza forması, PUMA işbirliğiyle hazırlanıyor ve sevenleriyle buluşturuluyor.

Fenerbahçe forma, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Fenerbahçe formaları kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.