İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ferro Grubu

Dünya üzerinde Ferro & Toms saatlerine gösterilen ilgi, Ferro Grup için bir başlangıç adımı oldu ve Ferro Group Watch Company bu sayede kuruldu. Merkez ofisi Hong Kong saat endüstrisinde yer alan Ferro Group, bugün tüm dünyaya açılan ve beğenilen saatleri üreten bir marka haline geldi. Dünyanın her yerinde, herkesin kolunda saatleriyle kendini gösteren Ferro markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Tüm saatleri su geçirmez özellikte olan Ferro markası, dünyadaki tüm trendleri takip ederek sektörde öncü olmayı hedefliyor. Bu amaçla her ürününde maksimum kaliteye ulaşmaya çalışıyor. Ayrıca tasarım konusunda da kendi çizgisini oluşturan Ferro markası, bu konuda da çizgisini belli ediyor. Kıyafetlerinizle, diğer aksesuarlarınızla kolayca uyum sağlayan Ferro ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Zamansız Tasarımlar

Zamanın çok ötesindeki tasarımları ile her yaştan kesime hitap eden Ferro markası, ürün kalitesiyle de büyük beğeni topluyor. Hem klasik hem modern tarzda ürettikleri saatlerle; modası hiçbir zaman geçmeyen maskülen tarzı ön plana çıkararak, her dönem var olmayı hedefliyor. Birbirinden farklı kadran ve kordon seçeneklerine yer vererek ürettikleri saatlerle Ferro markası; deri, metal, hasır, çelik, silikon, plastik gibi farklı materyalleri de birleştirerek modern tasarımlar ortaya çıkarmaya ve günümüz dünyasında herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Günlük kullanım için uygun olan Ferro saatler, hem kombinlerinizin hem de stilinizin en büyük tamamlayıcıları olmaya aday. Siz de her döneme uyan tasarımlarıyla zamanın arkasında kalmamak için Ferro ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.