İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fidan İstanbul Ürünleri

Bahçe süslemesinin vazgeçilmezi çiçekler, büyülü ortamlarının oluşturulmasını yardımcı olur. Güzel bir bahçe, insanlara coşku ve neşe verir. Rengarenk çiçekler ile bezenmiş bahçeler için yapmanız gereken ise oldukça basit! Fidan İstanbul ürünleri arasından toprak durumuna ve güneş alma şartlarına göre seçeceğiniz tohum, fidan ve çiçeklerle kendi peyzajınızı oluşturabilirsiniz.

Fidan İstanbul Ürünleri ile Cıvıl Cıvıl Bahçeler

Bahçe bakımı ve toprakla uğraşmak günlük hayatın getirdiği stresten uzaklaşmanın en güzel yolu. İster ufak bir toprak parçası olsun ister geniş bir alan, çiçekler ve bitkilerle iç içe olmak sizi iyi hissettirecektir. Bahçe oluştururken kişisel zevkleriniz ve nasıl bir bahçe istediğinizi belirlemeniz önemlidir. Çiçeklerle dolu bir bahçe ile sebze-meyve yetiştirilen bir bahçenin ihtiyaçlarını tamamen farklıdır. Çiçeklerle dolu bir bahçe istiyorsanız renk renk çiçeklerden toprak ve güneş alımıyla en uygun bitkileri seçmeniz gerekir. Uygun çiçekleri seçtikten sonra bahçenizdeki çiçekleri bakım ürünleri ile desteklemeli, gübre ve ilaçlama gibi aşamaları iyi ürünler kullanarak yapmalısınız. Tüm bu adımlardan sonra zevkinize göre renklerden oluşmuş cıvıl cıvıl bir bahçeniz olur. Böylelikle toprak ve bahçe ile ilgilenmenin dinlendiriciliğini de yaşamış olursunuz.

Bahçenizde sadece çiçek yetiştirmek istemeyebilirsiniz. Fidan İstanbul kampanya ürünleri arasından meyve ve sebze tohum ve fidelerini tercih ederek harika bir bahçe oluşturmanız oldukça kolaydır. Bahçenizden meyve ve sebze toplamak isterseniz toprağın durumuna göre yetiştirebileceğiniz birçok ürün bulunur. Bodrum mandalina fidanı çeşitlerinden ahududu fidelerine ya da patlıcan ve karnabahar tohumlarına kadar dilediğiniz her ürünü yetiştirmek için gerekli tohum ya da fideyi marka sayfasında bulabilirsiniz.

İndirimli Fidan İstanbul Ürünleri

İndirimli Fidan İstanbul ürünleri arasında, kendi istediklerinize ulaşmak için ÇiçekSepeti’nin filtrelemelerini kullanabilirsiniz. Bahçenizin ve toprağınızın bakımı için gerekli torf, toprak ve gübre çeşitlerinin yanı sıra aşı macunu, budama makası ve testere gibi ihtiyaç duyacağınız bahçe ürünlerinin tamamını marka sayfasında mevcut. Yeni sezon Fidan İstanbul ürünleri ve outlet Fidan İstanbul ürünleri arasından tercih ettiklerinizi belirleyerek kararınızı verdikten sonra satın alabilir, hayalinizdeki bahçe için çalışmalara hemen başlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.