İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fide Sepeti Ürünleri

Bahçe tarımı, eğlenceli ve keyifli olmasının dışında oldukça faydalıdır. Kendi yetiştirdiğiniz bitki ve çiçekler sayesinde toprakla iç içe olmanın yanı sıra sağlıklı ürünler elde etmiş olursunuz. Fide Sepeti, bahçenizde yetiştirmek istediğiniz tüm sebze, meyve, ağaç ve bitkiler için tohum ve fide dışında toprak ,gübre, torf, ilaç gibi ürünler sunar. Siz de uygun fiyatlarla sunulan Fide Sepeti ürünleriyle hayalinizdeki bahçenin sahibi olabilirsiniz.

Fide Sepeti Meyve, Sebze Ürünleri ve Çiçekler

Bahçenizde ya da belirlediğiniz alanda yetiştirebileceğiniz meyve ve sebzeleri Fide Sepeti sayfasında bulmanız oldukça kolaydır. Fide Sepeti; domates tohumlarından salatalık tohumlarına, kekik bitkisinden zahtere, enginar fidesinden fesleğene kadar birçok ürünü sizlere sunar. Bol çeşit içinde dilediğiniz çeşit biberden karpuz tohumlarına, kök kerevizden marul tohumlarına kadar istediğiniz ürünü satın almanız mümkündür.

Bahçe ya da ekim alanınızdaki peyzaj düzenlemesinde dilediğiniz renk çiçekleri seçmek için Fide Sepeti en kaliteli ürünleri sizlere sunar. Pepino, şebboy, şeker tabağı çiçeği, papatya gibi birçok çiçeği beğeninize göre seçerek ekim işlemini yapabilirsiniz. Ekim işlemi sonrasında ihtiyacınız olan bakım ürünlerini de markanın ürünleri arasında bulmanız mümkündür. Bitki besinleri, gübre, vitaminler, torf veya ilaç gibi ürünler sayesinde ektiğiniz çiçekler daha sağlıklı ve daha hızlı gelişecektir.

Uygun Fiyatlı Fide Sepeti Ürünleri

Bahçenizde ektiğiniz bitkileri yetiştirmek ve sağlıklı meyveler elde edebilmek için ihtiyacınız olan tüm ürünler Fide Sepeti ürün gamı içerisinde sunulur. Fide Sepeti ürünleri ile dilediğiniz meyve ve sebze ürününü ya da çiçeği satın alarak kendi bahçenizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ÇiçekSepeti marka sayfasında yer alan ürünleri incelemek ve indirimli Fide Sepeti ürünleri arasından beğendiklerinizi sepetinize ekleyerek avantajlı fiyatlarla sipariş etmek. Bazı kampanya dönemlerinde sunulan outlet Fide Sepeti ürünleri veya yeni sezon Fide Sepeti malzemeleri hakkında bilgi almak için ÇiçekSepeti mobil uygulamasını indirebilir, sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.