Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Fiesta ÇiçekSepeti'nde!

1994 yılından beri havlu ve kumaş üretimi yapan Fiesta, yumuşak dokulu kaliteli havluları ile her dönem evlerde yerini alıyor. Fiesta markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Doğanın renklerinden ilham alan ve farklı desenlerle havluları zenginleştiren Fiesta markası; nakışlı havlu, kadife havlu, bordürlü havlu gibi birçok ürün seçeneği ile yaşama alanlarınızda yer alıyor. Özellikle çeyiz alışverişlerinde tercih edilen Fiesta markası, kaliteli iplikten ürettiği havlularında uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Siz de uygun fiyatlı Fiesta ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Yumuşak Dokulu Fiesta Ürünleri

Yüz ve vücut kullanımına uygun havluları ile herkesin tercih edebileceği ürünler geliştiren Fiesta markası, bornoz gibi özel ürünler de sunuyor. Yumuşak dokusu sayesinde cildi tahriş etmeyen Fiesta marka havlular, farklı tasarımları ile herkesin dikkatini çekiyor.İndirimli Fiesta ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Fiesta marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Fiesta ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

4’lü, 6’lı, 12’li gibi set içeriklerine sahip Fiesta marka havlular, hem günlük kullanım için hem de özel günlerde kullanmanız için özel olarak üretiliyor. Siz de Fiesta ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Fiesta ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.