Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

FILA Markasının Hikayesi

1911 yılında küçük bir İtalyan şehrinde kurulan FILA markası, İtalya’nın en büyük spor giyim markasıdır. Performans odaklı spor giyim ürünleri ve rahatlığı ön plana alan anlayışı ile FILA, günümüzde sokak modasında dikkat çeken, ikonik bir marka yolunda olmayı sürdürüyor.

Biella ve Piedmont kardeşler tarafından kurulan FILA, en başta İtalyan Alpler’indeki insanlar için üretiliyordu. Şu anda merkezi Güney Kore olan marka, dinamik karakteriyle kadınların ve erkeklerin spor yaşamlarında önemli bir yere sahip. Kuruluş aşamasında giyim sektöründe lüks ürünlerle var olmayı hedefleyen FILA; önce İtalya’da ve sonra tüm dünyada ses getirecek bir serüvene başladı. Tasarım ve konforlar ön plana çıkan FILA ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Sokak Stili Modası

Modada yeni bir akım olan “sokak stili”, FILA tarafından da benimsenen bir stil. Yaratıcılığın, renklerin, konforun odak noktası olduğu sokak stilinde, herkes kendine has bir kombin oluşturabilir ve kendini ifade edebilir. Sokağın atmosferinden yola çıkarak rahatlığı ve basic tasarımları ön plana alan FILA, hem kadın hem erkek stiline katkı sağlıyor. Siz de FILA ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

FILA, sadece spor giyiminde değil; aksesuar ve bakım ürünleriyle de karşınıza çıkıyor. Böylece FILA, giyim ürünlerinden aksesuarlara tüm parçaları birleştirme ve tarzınıza özel bir kombin yaratma imkanı sunuyor. FILA, kendi sokak stilinizi oluşturma yolculuğunda size konforlu ve yüksek kalitede ürünleriyle eşlik ediyor. FILA ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Bioblas ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.