İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fotoğraf Film Çeşitleri

Fotoğraf çekmek geçmiş yıllardan bugüne en sevilen hobiler arasında yer alıyor. Fotoğraf makinesinin icadından beri bu ilgi alanı için sayısız makine tasarlanıyor ve fotoğraf sanatı giderek gelişiyor. Akıllı telefonlarla fotoğraf çekmekten hoşlanmıyor ya da basılı fotoğrafın hazzını yaşamayı seviyorsanız ÇiçekSepeti’nde uygun fiyatlar ile yer alan film çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Fotoğrafı çeker çekmez kağıda basan pratik makinelere ve analog makineler için özenle tasarlanan filmlere göz atabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatları ile dilediğiniz fotoğraf filme hemen sahip olabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin Instax Film Çeşitleriyle Anında Görüntü

Fotoğraf dünyasının en eğlenceli hali şipşak ya da anında fotoğraflar olabilir. Çektiği fotoğrafı anında kağıt üstünde görmekten hoşlananlar bu tarz makinelerden vazgeçemiyor. Anında film teknolojisi ile üretilen Instax filmler, karanlık oda ya da yazıcı derdi olmadan, çektiğiniz fotoğrafı hemen elde etmenizi sağlar. İhtiyaca göre çeşitli boyutlarda üretilen bu modeller, hızlı film teknolojisi ile elde edilen çeşitlerin de en güvenilir örneklerinden biri. Farklı makine çeşitleri ile uyumlu olan 10’lu Monochrome fotoğraf filmi, 54 x 85 baskı boyutu ve 46 x 62 resim boyutu ile mini fotoğraf çerçevelerine ya da cüzdana sığabilecek siyah beyaz fotoğraflar çekebilirsiniz. Özellikle az sayıda fotoğraf çekmek için ideal olan Instax 10’lu filmlerini ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş verebilir, eğlenceli fotoğraflar çekmeye başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Film ve Daha Fazla Fotoğraf İçin ÇiçekSepeti

Anında fotoğraf teknolojisinden hoşlanıyorsanız fotoğraflarınızı hemen görmek ve sevdiklerinize de göstermek istiyorsanız zengin içerikli setler tam size göre. Üstelik farklı makineler ile uyumlu oldukları için rahatça kullanabilirsiniz. Bu faydalı setlerin içerisinde fotoğraf filmi içeren 4 ayrı paket yer alıyor. Her bir paketin içinde 10’ar adet film bulunduğundan, tek set ile toplam 40 fotoğraf elde edebilirsiniz. Farklı renklerde ve farklı konseptlerde fotoğraflar çekmeyi istiyorsanız bu setler tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verir. ÇiçekSepeti’nin fotoğraf filmleri alanında sunduğu diğer alternatiflere göz atarak size en uygun set ürününü kolayca bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Anında Fotoğraflar İçin Doğru Çerçeveler

Instax teknolojisi fotoğraf alanında sınırsız kolaylık da sağlıyor. Sadece çekmek istediğiniz kareyi değil, fotoğrafın sergileneceği kadrajı da daha filmi ısmarlarken belirleyebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sizler için derlediği bu Instax filmler arasında Comic-Art tarzına sahip olan tasarımlar bir hayli öne çıkıyor. Çektiğiniz her fotoğrafı doğru ve etkileyici renkler ile sunan bu gibi ürünler, fotoğrafı içine alan minik çerçeve için de birbirinden şirin desenler sunuyor. Bu detaylar ise fotoğraflarınıza ekstra bir eğlence katıyor. Sadece fotoğrafla yetinmek istemiyorsanız ve çektiğiniz fotoğrafın biraz daha eğlenceli olmasından yanaysanız Comic-Art film ürünlerini tercih edebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Analog Fotoğraf Tutkunlarını da Unutmuyor

Günümüzde fotoğraf kimileri için akıllı telefon ile çekilen dijital kayıtları ifade etse de, birçok kişi halen analog fotoğraf çekmeyi seviyor ve tercih ediyor. Işık düzeyini ayarlamak, rengi ya da perspektifi hesaplamak ve tüm detayları kontrol etmek fotoğraf sanatını daha da ileriye taşıyor. ÇiçekSepeti’nde analog fotoğraf tutkunları için 36’lık film ürünleri de bulunuyor. Gelişmiş renk reprodüksiyonuna ve keskinliğine sahip olan analog filmler hem gün ışığı hem de flaş ile en iyi sonucu elde etmenizi sağlıyor. Çekeceğiniz fotoğraflara tamamen hakim olmak istiyorsanız dilediğiniz kalitedeki negatif filmleri ÇiçekSepeti’nden kolaylıkla bulabilir ve fotoğrafçılık konusunda zamana meydan okuyabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz ürünü hemen sipariş vererek ÇiçekSepeti’nin hızlı teslimat ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.