Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Filmli Fotoğraf Makineleri

Analog çekim yapmayı sevenler için tasarlanan filmli fotoğraf makinesi sayesinde fotoğraflarınızı bakılı olarak saklayabilirsiniz. Kendine özgü özellikleri bulunan bu makineler analog ve şipşak olarak sınıflandırılır. 10’luk, 20’lik ya da 100’lük özel filmler takılarak kullanılan bu makinelerle fotoğrafları banyo ettirmeden anında baskı olarak alabilirsiniz. Renkli tasarımlarıyla dikkat çeken filmli fotoğraf makinelerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Filmli Fotoğraf Makinesi Modelleri

Renkli tasarımları ve marjinal görüntüleriyle büyük beğeni kazanan filmli fotoğraf makineleri fotoğraf tutkunları için oldukça uygun bir seçimdir. Filmli fotoğraf makinesi modelleri arasında selfie çekme özelliği bulunanları bulabilirsiniz. Bu makinelerle yatay ya da dikey çekimler yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı dijital ortama aktarmadan baskılı olarak saklamak isterseniz bu makineleri tercih edebilirsiniz.

Filmli fotoğraf makinesi çeşitleri küçük boyutları sayesinde her yere kolayca taşınır. Çantanızda saklayabileceğiniz bu makine sayesinde dilediğiniz yerde fotoğraf çekme keyfini yaşayabilirsiniz. Filmli fotoğraf makineleriyle kare, tam ya da yarım formatlı fotoğraflar çekebilirsiniz.

Filmli Fotoğraf Makinesi Özellikleri

Filmli fotoğraf makinesi özellikleri sayesinde pratik bir kullanım elde etmenizi sağlar. Eğlenceli ve kullanışlı bu makinelerin bazı özellikleri şunlardır:

  • Bazı modeller 10 metreye kadar suya dayanıklıdır.
  • Bu makinelerde dijital algılayıcı sistemin yerine film rulosu vardır.
  • Enstantane değeri, en iyi açı, ters ışık, çift pozlama gibi modlar bu makinelerde manuel olarak ayarlanır.
  • Banyoya gerek kalmadan anında fotoğraf çıktısı verir.
  • Dahili flaşı sayesinde en iyi pozu almanızı sağlar.
  • Mini ve orta boy seçenekleri bulunan filmli fotoğraf makineleri hafif yapıları sayesinde kolayca taşınabilir.
  • Pil yardımıyla çalışırlar.

Filmli Fotoğraf Makinesi Fiyatları

Filmli fotoğraf makinelerini istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Çantanızda saklayabileceğiniz gibi filmli fotoğraf makinesi kılıfı da alabilirsiniz. Bu kılıflar sayesinde makinenizi dış etkenlerden ve darbelerden koruyabilirsiniz. Kılıf tercihini makinenizle uyumlu renklerden yana yapabilirsiniz.

Bu ürünü farklı aksesuarların bir arada bulunduğu set halinde bulabilirsiniz. Filmli fotoğraf makinesi seti içinde kılıf, çerçeve, lens, etiket, fotoğraf askısı gibi aksesuarlar yer alır. Filmli fotoğraf makinesi fiyatları ürün özelliklerine göre değişir. Kampanyalı filmli fotoğraf makinelerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.