Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Filorga ÇiçekSepeti’nde!

1978 yılında kurulan Filorga markası; etkin, kaliteli ve güvenli cilt bakım ürünleri geliştirir. Marka, laboratuvarlarında geliştirdiği ürünleri ile özellikle zamanla ciltte oluşan kırışıklık, sarkma, matlaşma, ton dengesizliği gibi yaşlanma etkilerine karşı bilimsel çözüm önerileri sunar. Filorga ürünleriyle; cildinizle birlikte, siz de hak ettiğiniz bakıma kavuşabilirsiniz.

Filorga ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Filorga ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Zamanı Filorga’yla Durdurun

Laboratoires Filorga, bir Fransız dermokozmetik ürün grubu sunarak yüksek performanslı yaşlanma karşıtı çözümler geliştiriyor. Laboratoire uzmanlığından ileri gelen yenilikçi formüller ve yüksek teknolojili bileşenler, yaşlanma karşıtı ürün serisindeki tüm cilt bakım kremleri, etkili aktif bileşen gruplarını içeriyor.

Oldukça şık ambalajlanmış markanın ürünleri; estetik açıdan seçkin bir stille tasarlanmış ürün formlarıyla kullanıcısının gözüne de hitap eder. Filorga Ürün Çeşitleri Cilt ihtiyaçları baz alınarak geliştirilen Filorga ürünleri, cilt bakımındaki uzmanlığı ile dermokozmetik sektöründe ön plana çıkar. Geçtiği çağda kalmayan ve yapısını sürekli güncelleyen marka; özellikle anti age bakımda göz doldurur ve ürünlerinin kapsamlı bir bakıma uygun yapısıyla rüşdünü dünyaya ispatlar. Anti age bakımında kendi içinde ayrılan Filorga, Time Filler Serisi ile kırışıklık bakımında tarzını yansıtır. Özellikle yüzde oluşan veya oluşabilecek kırışıklık ve sarkmalara karşı Time Filler Serisini kullanarak, cildinizde zamana karşı önlem alabilirsiniz.

Online alışverişe özel indirimli Filorga ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Filorga ürünleri ayağınıza gelsin.