İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fındık Ceviz Kıracağı

Kabuklu yemişleri seviyor ama kabuklarını kırmakta zorlanıyorsanız pratik mutfak gereçlerinden faydalanabilirsiniz. Fındık ceviz kıracağı ile sevdiğiniz kabuklu yemişleri doyasıya yiyebilirsiniz. En sert kabukları bile zahmetsizce kırmanıza yarayan fındık ceviz kıracakları metal, ahşap, plastik gibi malzemelerden yapılır. Dayanıklı ve uzun ömürlü fındık ceviz kıracaklarını ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Fındık Ceviz Kıracağı Çeşitleri

Fındık ceviz kıracakları farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Kabuklu yemişlerin boyutuna uygun olarak tasarlanan bu aletlerle yemişlerinizi zahmetsizce ayıklayarak yemeye hazır hale getirebilirsiniz. Ahşap ceviz fındık kıracağı çeşitleri ikili set halinde sunulur. Bir tokmak ve tabaktan oluşan bu set kabukları ve yemişi birbirinden ayırmak için kullanılan en temel alettir. Metal ceviz fındık kıracağı çeşitlerinde kabuk kırma fonksiyonu dışında çekirdek çıkarma özelliği de bulunur. Vişne gibi meyvelerin küçük çekirdeklerini bu aletlerle kolayca ayıklayabilirsiniz. Huni biçimli yapıları sayesinde her boyuttaki fındık ve cevizleri kolayca kırmanıza yardımcı olur. Tatlı ve hamur işleri için fındık ve cevize ihtiyacınız olduğunda bu aletlerle kısa sürede kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Fındık Ceviz Kıracağı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fındık ceviz kırıcılar farklı malzeme yapılarına sahiptir. Ahşap modeller tokmaklı olarak kullanılır. Fındık ve cevizleri elde kırmanızı sağlayan modeller çoğunlukla metal ve plastikten yapılır. Dayanıklı bir ürüne sahip olmak isterseniz tercihinizi metal modellerden yana yapabilirsiniz. Hem kırıcı hem öğütücü görevi gören modeller de vardır. Ceviz fındık kıracağı makinası çok fonksiyonlu bir üründür. Kol gücüne gerek kalmadan yemişleri kabuklarından ayırmanızı kolaylaştırır. Bu makinelerle çekirdek çıkarma, öğütme ve sarımsak ezme gibi işlemler de yapabilirsiniz. Fındık ceviz kırma makinesi kapaklı bir yapıya sahiptir. Kırma işlemi sırasında kapağını kapatarak kabuk parçalarının etrafa yayılmasını engelleyebilirsiniz.

Pratik Fındık Ceviz Kıracağı Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

Ceviz ve fındık kıracağı fiyatları tasarıma ve üretiminde kullanılan malzeme yapısına göre farklılık gösterir. Metal, ahşap, plastik kırıcı modellerini ya da makineleri tercih edebilirsiniz. Kullanışlı fındık ceviz kıracakları sayesinde tatlı ve hamur işlerinizi lezzetlendirebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen uygun fiyatlı fındık ceviz kırma aletlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.