Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Fırça Tarak

Sizin ve sevdikleriniz için ideal özelliklere sahip olan saç tarağını ÇiçekSepeti üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Tangle Teezer, Nascita ve Lionesse gibi popüler markalara ait saç fırçası modellerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünler içerisinden saçlarınıza fön çekerken kullanabileceği bir tarak seçebilirsiniz. Saç telleri ince olan küçük çocuğunuz için yumuşak fırçalı mini bir tarak modeli tercih edebilirsiniz. Kendiniz için saçları tararken düzleştiren elektronik bir saç fırçası bakabilirsiniz. Tüm bu ürünleri ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti üzerinden güvenli alışveriş olanağı ile sipariş edebilirsiniz. 

Saç Yıpranmalarının Önüne Geçen Tarak Önerileri

Kaliteli tarak kullanımının önemini fark edemeyen kişiler saç tellerinin neden kırıldığını ve yıprandığını anlamayabilir. Oysaki saçlarınızı sert ve kalitesiz fırçalarla tarayarak kırılmalarına neden olabilirsiniz. Saçlarınızı bu durumdan kurtarmak için saç fırçası önerilerine bakabilirsiniz. Bu öneriler arasından kendi saç tipinize uygun bir fırça seçebilirsiniz. Seçkin markalara ait saç fırçası modelleri kalın, ince ve kıvırcık gibi saç tellerine uygun olarak tasarlanır. Bu modeller ile alakalı bilgilere ve saç fırçası fiyatlarına ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Kullanışlı ve Uygun Fiyatlı Saç Fırçası Setleri 

Tarak seti çeşitleri içerisinde farklı markalar tarafından satışa sunulan kullanışlı fırçalar bulunur. Bu setler profesyonel saç şekillendirilmesinde kullanılan türlü modelleri bir araya getirir. Saç fırçası seti 2’li, 3’lü, 5’li veya 6’lı gibi farklı seçeneklerden oluşur. Ayrıca yetişkinlerin dışında bebekler ve çocuklar için üretilen fırça setleri de bulunur. Bu fırçalar küçük çocukların hassas kafa derilerine ve ince saç tellerine uygun olur. İndirimli saç fırçası seti için ÇiçekSepeti sayfasına bakabilirsiniz. 

Farklı Tarak Modelleri ve Fiyatları

Dış görünüş ve malzeme bakımından birbirlerinden ayrılan tarak çeşitleri farklı amaçlar için kullanılır. Örneğin geniş açılı plastik fırçalar ince saç tellerinin birbirine karışmasını engeller. Sıçan kuyruğu tarağı ise saçı kolayca ayırmaya yarar. En bilindik saç fırçası çeşitleri arasında yer alan krepeler ise saça hacim verir. Bu taraklar özellikle kuaförler tarafından topuz yapmak amacıyla kullanılır. Bu modellerinde haricinde saç dibi fırçası, kürek fırça ve yuvarlak fırça gibi çeşitli ürünler de bulunur. ÇiçekSepeti üzerinden satın almak istediğiniz tarak fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.